پیش بینی از وضعیت خرده فروشی های انگلیس در بازار آنلاین

اخبار مدیراناخبار بازاریابی و تبلیغاتپیش بینی از وضعیت خرده فروشی های انگلیس در بازار آنلاین

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیش بینی از وضعیت خرده فروشی های انگلیس در بازار آنلاین

پیش‌بینی‌های انجام شده حاکی از آن است که اینترنت در دهه آینده، نقش بسزایی در صنعت خرده‌فروشی بریتانیا ایفا خواهد کرد.

در حال حاضر با توجه به تجزیه و تحلیل‌های انجام شده، قابل ذکر است که 19 درصد از کل خرده‌فروشی بریتانیا، آنلاین انجام می‌شود. پیش‌بینی می‌شود که این میزان تا سال 2024 به 33.8 درصد و تا سال 2028 به 53 درصد افزایش پیدا کند.

در ادامه، قابل ذکر است که این مسئله چالش بزرگی برای خرده‌فروشان ایجاد خواهد کرد و فروشندگان باید محدوده توزیع محصولات را به سمت سلیقه مشتریان سوق دهند. از سویی دیگر، در آینده‌ای نه چندان دور، صنعت خرده‌فروشی به دست جوانانی که با اینترنت بزرگ شده‌اند خواهد افتاد که بیش از نیمی از جمعیت بریتانیا را شامل می‌شود.

در نمودار ارائه شده، میزان خرده‌فروشی آنلاین در بریتانیا در حال حاضر و پیش‌بینی آن در سال‌های آتی را مشاهده می‌کنید؛

پیش بینی از وضعیت خرده فروشی های انگلیس در بازار آنلاین

 

در ضمن لازم به ذکر است که این روند در ایران هم شروع شده است اما با سرعت کمتر که قطعا روند فراگیر شدن آن زمان بیشتری به طول خواهد انجامید.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام