با پول پرایدهای ثبت نام شده، می شد شرکت بنز را خرید !

اخبار مدیراناقتصاد کلانبا پول پرایدهای ثبت نام شده، می شد شرکت بنز را خرید !

دوره دیجیتال مارکتینگ

با پول پرایدهای ثبت نام شده، می شد شرکت بنز را خرید !

شاید این محاسبه کمی غیرمتعارف و غیرمعمول باشد ! اما با سرمایه ای که برای ثبت نام پراید انجام شد، می شد سهامدار اصلی کمپانی مرسدس بنز شد ! این نگاه را از زبان روزنامه جمهوری اسلامی دقیق تر بخوانید :

روزنامه جمهوری اسلامی در مقاله ای این گونه نوشت: چند روز پیش در یک دقیقه زمان!،شش میلیون نفر پول منتقل کردند به حساب شرکت سایپا. هر نفر 25 میلیون تومان، یعنی 150000 میلیارد تومان.

اگر ارزش فعلی بازار آزاد دلار را اعمال کنیم میشود به عبارتی 13 میلیارد دلار. و اگر ارزش فعلى دلار در بازار مبادله‌اى را اعمال کنیم مى شود 19 میلیارد دلار و اگرقیمت دلار دولتى حساب کنیم مى شود 35 میلیارد دلار.

سرمایه ای که روی پراید گذاشتیم، برای خرید شرکت مرسدس بنز کافی بود

اگر ملت بخواهند در یک سرمایه‌گذاری بسیار سودآور سهیم باشند با همین مبلغ پول میتوانستند یکى از شرکتهای بنـــز، BMW، لامبورگینی، شورولت، فورد، GMC، تویوتا،خرید شرکت بنز KIA و فیات را بطور کامل خریداری و به صورت سینه خیز به ایران احضار کنند ! که ضمن اشتغالزائی کل بیکاران جوان متخصص و تحصیل کرده ایران، و ضمن کسب سود کلان، رونق کامل میشد و دغدغه حداقل دستمزد را هم نمی داشتیم ...

ولی صد افسوس که ملت به اینگونه مسیرهای رشد توجه نمیکنند و پولهای خود را به جیب سایپا سرازیر میکنند که تابوت خود را پیش خرید کنند..!

از این موضوع غافل بودند که سایپا با همین پول میتواند 15 بار شرکتش را شخم بزند و از نو بسازد.

تولید نه 9 سال شرکت پیش فروش شد و زمان تحویل هم به نرخ روز محاسبه قیمت انجام می شود !

با پول پرایدهای ثبت نام شده، می شد شرکت بنز را خرید !

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام