با ارزش‌ترین صنایع جهان براساس صد برند برتر

اخبار مدیراناقتصاد کلانبا ارزش‌ترین صنایع جهان براساس صد برند برتر

دوره دیجیتال مارکتینگ

با ارزش‌ترین صنایع جهان براساس صد برند برتر

​با نگاهی به لیست ۱۰۰برند با ارزش جهان، شاهد تعلق یک‌پنجم از این برندها به بخش صنعت تکنولوژی هستیم.

بر اساس لیست ارائه شده توسط فوربز در خصوص 100 برند برتر جهان، شاهد تسلط صنعت تکنولوژی بر تعداد زیادی از این برندها هستیم. جالب توجه است که حدود یک‌پنجم از این برندها (20 برند)، با ارزش کلی حدود 958 میلیارد دلار، به صنعت تکنولوژی تعلق دارد. همچنین، قابل ذکر است که 5 برند نخست در لیست نیز در زمره صنعت تکنولوژی قرار دارند. این پنج برند نخست لیست، اپل، گوگل، مایکروسافت، آمازون و فیسبوک هستند.

در ادامه، گفتنی است که 11 برند برتر لیست، به صنعت خودرو اختصاص دارد که ارزش کلی آنها 209 میلیارد دلار محاسبه شده است. شرکت‌های خودروسازی تویوتا و مرسدس بنز، تنها برندهایی بودند که در میان 12 برند برتر با ارزش لیست قرار داشتند.

در نمودار ارائه شده، ارزش صنابع برترین برندهای سال 2019 را مشاهده می‌کنید؛

با ارزش‌ترین صنایع جهان براساس صد برند برتر

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام