افزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانافزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

کمپانی هواپیمایی قطر ایرویز (Qatar Airways) فقط چند هفته بعد از وضع تحریم های جدید ایالت متحده آمریکا علیه ایران اعلام نمود که از ماه ژانویه پروازهای خود به ایران را بیشتر خواهد کرد.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، این کمپانی دولتی قطری اظهار داشته است که در ماه ژانویه دو پرواز هفتگی به مسیر دوحه تهران و سه پرواز هفتگی به مسیر پروازی شیراز اضافه خواهد کرد.

قطر ایرویز علاوه بر این قرار است در ماه فوریه دو پرواز هفتگی را در مسیر جدیدی که به مقصد اصفهان راه اندازی می شود، نیز برقرار نماید. اکبر الباکر، مدیر این کمپانی بزرگ گفت: «این پروازهای جدید بیانگر تعهد قطرایرویز نسبت به ایران و توسعه شبکه پروازی این مجموعه در این بازار رو به رشد ایران است.»

قطر از سال 2017 یعنی زمانی که عربستان و امارات به بهانه حمایت دوحه از تروریزم تمامی روابط سیاسی و اقتصادی خود با این کشور را قطع نمودند، روابط خود با ایران را بهبود بخشیده است.

مصر و بحرین نیز کلیه روابط با قطر را قطع کرده اند.

به دنبال خروج ایالت متحده از برجام، ایرلاین های اروپایی نظیر ایرفرانس و بریتیش ایرویز پروازهای خود به ایران را قطع کرده اند. کمپانی اتحاد ایرویز ابوظبی نیز در این حین، پروازها به ایران را متوقف نمود.

افزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

افزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام