برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

افزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانافزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

کمپانی هواپیمایی قطر ایرویز (Qatar Airways) فقط چند هفته بعد از وضع تحریم های جدید ایالت متحده آمریکا علیه ایران اعلام نمود که از ماه ژانویه پروازهای خود به ایران را بیشتر خواهد کرد.

به نقل از خبرگزاری تسنیم، این کمپانی دولتی قطری اظهار داشته است که در ماه ژانویه دو پرواز هفتگی به مسیر دوحه تهران و سه پرواز هفتگی به مسیر پروازی شیراز اضافه خواهد کرد.

قطر ایرویز علاوه بر این قرار است در ماه فوریه دو پرواز هفتگی را در مسیر جدیدی که به مقصد اصفهان راه اندازی می شود، نیز برقرار نماید. اکبر الباکر، مدیر این کمپانی بزرگ گفت: «این پروازهای جدید بیانگر تعهد قطرایرویز نسبت به ایران و توسعه شبکه پروازی این مجموعه در این بازار رو به رشد ایران است.»

قطر از سال 2017 یعنی زمانی که عربستان و امارات به بهانه حمایت دوحه از تروریزم تمامی روابط سیاسی و اقتصادی خود با این کشور را قطع نمودند، روابط خود با ایران را بهبود بخشیده است.

مصر و بحرین نیز کلیه روابط با قطر را قطع کرده اند.

به دنبال خروج ایالت متحده از برجام، ایرلاین های اروپایی نظیر ایرفرانس و بریتیش ایرویز پروازهای خود به ایران را قطع کرده اند. کمپانی اتحاد ایرویز ابوظبی نیز در این حین، پروازها به ایران را متوقف نمود.

افزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

افزایش همکاری قطر ایرویز با ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام