قیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانقیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

قیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

در معاملات روز یکشنبه در بازار جهانی ارزهای دیجیتال، هر توکن بیت کوین ۳ هزار و ۹۶۶.۵ دلار قیمت‌گذاری گردید. این برای اولین بار در بیش از 1 سال اخیر است که ارزش بیت کوین به زیر ۴ هزار دلار می رسد.

به نقل از راشاتودی، در هفته ی پیش، ارزش بیت کوین 2بار سقوط کرد که در سقوط نخست از مرز 5 هزار دلار و در سقوط دوم از مرز 4 هزار دلار سقوط کرد.

در حال حاضر هر توکن بیت کوین 3 هزا رو 966.5 دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی تجارت می‌شود که در 14 ماه اخیر بی‌ سابقه اعلام شده است.

در ساعات پایانی روز دوشنبه نیز قیمت بیت کوین حتی به 3 هزار و 750 دلار رسید در واقع این ارز مجازی از روز دوشنبه هفته پیش یک چهارم ارزش خود را از دست داده است.

این سقوط قیمت در بازار ارزهای مجازی فقط به بیت کوین محدود نشده است زیرا که تعداد زیادی از ارزهای مجازی در هفته اخیر نظاره گر شاهد سقوط قیمت خود بودند.

در حال حاضر ارزش کل بازار بیت کوین به 68.996 میلیارد دلار رسیده است.

قیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

قیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام