قیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانقیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

قیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

در معاملات روز یکشنبه در بازار جهانی ارزهای دیجیتال، هر توکن بیت کوین ۳ هزار و ۹۶۶.۵ دلار قیمت‌گذاری گردید. این برای اولین بار در بیش از 1 سال اخیر است که ارزش بیت کوین به زیر ۴ هزار دلار می رسد.

به نقل از راشاتودی، در هفته ی پیش، ارزش بیت کوین 2بار سقوط کرد که در سقوط نخست از مرز 5 هزار دلار و در سقوط دوم از مرز 4 هزار دلار سقوط کرد.

در حال حاضر هر توکن بیت کوین 3 هزا رو 966.5 دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی تجارت می‌شود که در 14 ماه اخیر بی‌ سابقه اعلام شده است.

در ساعات پایانی روز دوشنبه نیز قیمت بیت کوین حتی به 3 هزار و 750 دلار رسید در واقع این ارز مجازی از روز دوشنبه هفته پیش یک چهارم ارزش خود را از دست داده است.

این سقوط قیمت در بازار ارزهای مجازی فقط به بیت کوین محدود نشده است زیرا که تعداد زیادی از ارزهای مجازی در هفته اخیر نظاره گر شاهد سقوط قیمت خود بودند.

در حال حاضر ارزش کل بازار بیت کوین به 68.996 میلیارد دلار رسیده است.

قیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

قیمت بیت کوین از 4 هزار دلار نیز سقوط کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام