عراق در لیست دریافت کنندگان معافیت از تحریم ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانعراق در لیست دریافت کنندگان معافیت از تحریم ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

عراق در لیست دریافت کنندگان معافیت از تحریم ایران

چند ساعت بعد از اعلام کلیات بازگشت تمامی تحریم‌ های ایالت متحده آمریکا که به واسطه برجام تعلیق‌ شده بودند، عراق نیز به لیست کشورهای معافیت از این تحریم اضافه شد.

امروز «مایک پامپئو» و «استیو منوشین» وزرای خارجه و خزانه‌داری ایالت متحده آمریکا در یک کنفرانس خبری تلفنی، جزئیات بازگشت کلیه ی تحریم‌ های رفع‌ شده در نتیجه برجام را برای خبرنگاران توضیح دادند.

وزیر خارجه ایالت متحده اظهار داشته بود که ۸ کشور، معافیت‌ های موردی از تحریم‌های جدید دریافت خواهند کرد تا بتوانند به تدریج، خرید نفت ایرانی را به صفر برسانند. پامپئو به صراحت گفته بود که این معافیت‌ها موقت خواهند بود و کشورها بایستی منابع جایگزینی برای نفت ایران پیدا کنند.

آمریکا  نام ژاپن، کره جنوبی، هند و چین را نیز در فهرست دریافت‌کنندگان این معافیت‌ های تحریمی قرار داده بود و اکنون عراقی‌ ها اظهار داشتند که نام کشور آنها نیز در این لیست قید شده است، ترکیه نیز پیش از عراق اظهار داشته بود که نام این کشور نیز در لیست معاف‌ ها درج شده است.

عراق در لیست دریافت کنندگان معافیت از تحریم ایران

عراق در لیست دریافت کنندگان معافیت از تحریم ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام