منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

قطعات خودرو؛ صدر نشین عمده ترین کالاهای وارداتی

اخبار مدیراناقتصاد کلانقطعات خودرو؛ صدر نشین عمده ترین کالاهای وارداتی

دوره دیجیتال مارکتینگ

قطعات خودرو؛ صدر نشین عمده ترین کالاهای وارداتی

قطعات خودرو جایگاه نخست در لیست عمده‌ترین اقلام وارداتی به کشور را به خود اختصاص دادند، با توجه به گزارشات شش ماهه گمرک جمهوری اسلامی کشور مشخص شد که بیشترین کالای وارداتی به ایران قطعات خودرو است که ارزشی معادل 978 میلیون دلار در این بازه زمانی را به خود اختصاص داده است.

دومین کالای قابل توجهی که در این بازه زمانی وارد کشور شده، برنج است. در نیمه نخست سال جاری 964 میلیون دلار وارد کشور گردید که سهم ارزشی این کالا نیز 4.35 درصد محسوب می شود.

ذرت دامی و لوبیای سویا نیز سومین و چهارمین کالای عمده وارداتی در لیست واردات کالا به ایران می باشند. میزان واردات ذرت دامی و لوبیای سویا به ترتیب 961 میلیون دلار و 705 میلیون دلار است. الکترود ذغالی برای کوره‌ ها نیز پنجمین کالایی است که در نیمه نخست سال جایگاه عمده ترین‌ ها در میان کالاهای وارداتی را به خود اختصاص داده است.

از آغاز فروردین ماه تا پایان شهریور سال 97، 22 میلیار و 182 میلیون دلار کالا وارد ایران شد که این رقم از نظر ارزشی کاهشی معادل با 11.9 درصد و از لحاظ وزنی کاهشی برابر با 9.30 درصد را نشان می دهد.

قطعات خودرو؛ صدر نشین عمده ترین کالاهای وارداتی

قطعات خودرو؛ صدر نشین عمده ترین کالاهای وارداتی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام