موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

اخبار مدیراناقتصاد کلانموفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

دوره دیجیتال مارکتینگ

موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

دونالد ترامپ که از جمله جنجالی ترین رئیس جمهورهای تاریخ دولت آمریکا محسوب می شود، توانسته است همانطور که وعده داده بود نرخ بیکاری را در این کشور به طرز قابل توجهی کاهش دهد، نرخ بیکاری در ماه سپتامبر سال جاری در آمریکا به ۳.۷ درصد کاهش یافته است که کم‌ ترین میزان از دسامبر ۱۹۶۹ تا به امروز بوده است.

به گزارش ایسنا، آمار وزارت کار ایالت متحده بیانگر آن است که در ماه سپتامبر ۱۳۴ هزار شغل شکل گرفته است که کمتر از حد انتظار بوده است.

این شغل‌ها بیشتر در حوزه های سلامت، ساخت و ساز، خدمات بازرگانی و حرفه‌ ای بوده است.

به نقل از BBC دستمزد متوسط ساعتی آمریکا، در ماه سپتامبر مقداری افزایش داشته است و میانگین افزایش نرخ دستمزد سالیانه در ماه سپتامبر ۲.۸ درصد محاسبه گردیده است این رقم در ماه اوت به ۲.۹ درصد بود.

آمار مربوط به میزان اشتغال در ژوئیه و اوت سال جاری نیز اصلاح شده و اعلام گردیده ۸۷ هزار شغل بیش از آن‌ چه پیش از این گزارش شده بود ایجاد شده است.

وزارت کار ایالت متحده آمریکا اظهار داشته است توفان فلورانس در ماه سپتامبر بر آمار تاثیر گذاشته است. این توفان سبب از دست رفتن کسب و کارها در بخش‌ های خدماتی گردید.

اقتصاد آمریکا در چند سال اخیر هر ماه کسب و کارهای بیشتری ایجاد کرده است. این یکی از طولانی‌ ترین دوره‌ های رشد اقتصادی متمادی در تاریخ معاصر آمریکا محسوب می شود.

موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام