برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 05 تیر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

اخبار مدیراناقتصاد کلانموفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

دوره دیجیتال مارکتینگ

موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

دونالد ترامپ که از جمله جنجالی ترین رئیس جمهورهای تاریخ دولت آمریکا محسوب می شود، توانسته است همانطور که وعده داده بود نرخ بیکاری را در این کشور به طرز قابل توجهی کاهش دهد، نرخ بیکاری در ماه سپتامبر سال جاری در آمریکا به ۳.۷ درصد کاهش یافته است که کم‌ ترین میزان از دسامبر ۱۹۶۹ تا به امروز بوده است.

به گزارش ایسنا، آمار وزارت کار ایالت متحده بیانگر آن است که در ماه سپتامبر ۱۳۴ هزار شغل شکل گرفته است که کمتر از حد انتظار بوده است.

این شغل‌ها بیشتر در حوزه های سلامت، ساخت و ساز، خدمات بازرگانی و حرفه‌ ای بوده است.

به نقل از BBC دستمزد متوسط ساعتی آمریکا، در ماه سپتامبر مقداری افزایش داشته است و میانگین افزایش نرخ دستمزد سالیانه در ماه سپتامبر ۲.۸ درصد محاسبه گردیده است این رقم در ماه اوت به ۲.۹ درصد بود.

آمار مربوط به میزان اشتغال در ژوئیه و اوت سال جاری نیز اصلاح شده و اعلام گردیده ۸۷ هزار شغل بیش از آن‌ چه پیش از این گزارش شده بود ایجاد شده است.

وزارت کار ایالت متحده آمریکا اظهار داشته است توفان فلورانس در ماه سپتامبر بر آمار تاثیر گذاشته است. این توفان سبب از دست رفتن کسب و کارها در بخش‌ های خدماتی گردید.

اقتصاد آمریکا در چند سال اخیر هر ماه کسب و کارهای بیشتری ایجاد کرده است. این یکی از طولانی‌ ترین دوره‌ های رشد اقتصادی متمادی در تاریخ معاصر آمریکا محسوب می شود.

موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

موفقیت چشم گیر ترامپ در کاهش نرخ بیکاری در آمریکا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام