برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 05 تیر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید

اخبار مدیراناقتصاد کلانسرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن ایران در ۴ ماهه اول سال جاری، با روند کاهشی حائز اهمیت و قابل توجهی همراه بوده است.

با توجه به آمار میزان طرح‌ های مصوب هیأت سرمایه گذاری خارجی در طرح های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در4 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال پیش نظاره گر روند کاهشی قابل توجهی بوده است.

با توجه به آمار و ارقام ارائه شده، در مدت زمان چهار ماهه ی نخست سال، 24 طرح به تصویب هیأت سرمایه گذاری رسیده که حجم کل سرمایه گذاری در این طرح‌ ها به 349.1 میلیون دلار می رسد. این حجم سرمایه گذاری در حالی امسال در بخش صنعت به تصویب رسیده است که این میزان در 4 ماهه نخست سال 1396، 775.3 میلیون دلار بوده است و این بدین معنی است که کشور در سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن با رشد -53.8 درصد همراه بوده است.

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام