سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید

اخبار مدیراناقتصاد کلانسرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید

دوره دیجیتال مارکتینگ

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن ایران در ۴ ماهه اول سال جاری، با روند کاهشی حائز اهمیت و قابل توجهی همراه بوده است.

با توجه به آمار میزان طرح‌ های مصوب هیأت سرمایه گذاری خارجی در طرح های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در4 ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال پیش نظاره گر روند کاهشی قابل توجهی بوده است.

با توجه به آمار و ارقام ارائه شده، در مدت زمان چهار ماهه ی نخست سال، 24 طرح به تصویب هیأت سرمایه گذاری رسیده که حجم کل سرمایه گذاری در این طرح‌ ها به 349.1 میلیون دلار می رسد. این حجم سرمایه گذاری در حالی امسال در بخش صنعت به تصویب رسیده است که این میزان در 4 ماهه نخست سال 1396، 775.3 میلیون دلار بوده است و این بدین معنی است که کشور در سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت و معدن با رشد -53.8 درصد همراه بوده است.

سرمایه گذاری خارجی در بخش صنعت به منفی 53.8 درصد رسید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام