آغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز

اخبار مدیراناقتصاد کلانآغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز

آنطور که از خبرها مشخص است، گروه رنو - نیسان به هدف توسعه فناوری تولید باتری مخصوص وسایل نقلیه برقی و توسعه خودروهای خودران تصمیم گرفته است با شرکت آلمانی دایملر، مادر شرکت مرسدس بنز، همکاری کند.


به نقل از اتونیوز،از آنجایی که خودروهای خودران این روزها از محبوبیت و استقبال بسیار زیادی از سوی شرکت‌ های تولیدکننده خودرو و علاوه بر آن غول‌ های تکنولوژی برخوردار شده‌ اند، اینطور به نظر می‌ رسد که گروه رنو – نیسان تصمیم دارد به هدف توسعه فناوری خودرو های برقی و خودران با کمپانی خودروسازی دایملر آلمان وارد همکاری های عظیمی شود.

به نقل از اقتصادآنلاین، شرکت دایملر آلمان به نظر می‌ رسد که با توسعه ی فناوری‌ های خود می خواهد بخش قابل توجهی از خودروهای نسل آینده ی خود را با بهره‌گیری از فناوری‌ های نوینی نظیر تکنولوژی وسائل نقلیه خودران و برقی به مرحله تولید و عرضه برساند.

تا به امروز کمپانی های زیادی همچون اپل، جنرال موتورز، تسلاموتورز، نسخه‌ هایی آزمایشی از خودروهای خودران را به مرحله تولید رسانده اند که البته هنوز هیچ‌ کدام از آن‌ها موفق نشده اند از آزمایش‌ ها و تست‌ های نهایی خود سربلند بیرون بیایند و به طور کامل مورد تایید سازمان‌ های نظارتی و حمل و نقل جاده‌ای در کشورهای موردنظر قرار بگیرند.

خودروهای خودران با بهره مندی از فناوری‌های نوین و پیشرفته‌ای همچون یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی قادر خواهند بود، بدون نیاز به راننده، در خیابان و جاده‌ها تردد و سرنشینان خود را جابجا نمایند.

آغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام