برای شرکت رایگان در سمینار انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 05 تیر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «سمینار راهکارهای ایجاد استارت آپ های ثروت آفرین»فرصت

آغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز

اخبار مدیراناقتصاد کلانآغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز

دوره دیجیتال مارکتینگ

آغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز

آنطور که از خبرها مشخص است، گروه رنو - نیسان به هدف توسعه فناوری تولید باتری مخصوص وسایل نقلیه برقی و توسعه خودروهای خودران تصمیم گرفته است با شرکت آلمانی دایملر، مادر شرکت مرسدس بنز، همکاری کند.


به نقل از اتونیوز،از آنجایی که خودروهای خودران این روزها از محبوبیت و استقبال بسیار زیادی از سوی شرکت‌ های تولیدکننده خودرو و علاوه بر آن غول‌ های تکنولوژی برخوردار شده‌ اند، اینطور به نظر می‌ رسد که گروه رنو – نیسان تصمیم دارد به هدف توسعه فناوری خودرو های برقی و خودران با کمپانی خودروسازی دایملر آلمان وارد همکاری های عظیمی شود.

به نقل از اقتصادآنلاین، شرکت دایملر آلمان به نظر می‌ رسد که با توسعه ی فناوری‌ های خود می خواهد بخش قابل توجهی از خودروهای نسل آینده ی خود را با بهره‌گیری از فناوری‌ های نوینی نظیر تکنولوژی وسائل نقلیه خودران و برقی به مرحله تولید و عرضه برساند.

تا به امروز کمپانی های زیادی همچون اپل، جنرال موتورز، تسلاموتورز، نسخه‌ هایی آزمایشی از خودروهای خودران را به مرحله تولید رسانده اند که البته هنوز هیچ‌ کدام از آن‌ها موفق نشده اند از آزمایش‌ ها و تست‌ های نهایی خود سربلند بیرون بیایند و به طور کامل مورد تایید سازمان‌ های نظارتی و حمل و نقل جاده‌ای در کشورهای موردنظر قرار بگیرند.

خودروهای خودران با بهره مندی از فناوری‌های نوین و پیشرفته‌ای همچون یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی قادر خواهند بود، بدون نیاز به راننده، در خیابان و جاده‌ها تردد و سرنشینان خود را جابجا نمایند.

آغاز همکاری شرکت رنو و شرکت مادر مرسدس بنز

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام