خودروهای خارجی دیگر نمی توانند پیش فروش شوند

اخبار مدیراناقتصاد کلانخودروهای خارجی دیگر نمی توانند پیش فروش شوند

دوره دیجیتال مارکتینگ

خودروهای خارجی دیگر نمی توانند پیش فروش شوند

مدیرکل نظارت بر کالای فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به مردم هشدار داد که با توجه به اینکه در حال حاضر واردات خودرو ممنوع می باشد، از هرگونه پیش خرید خودورهای خارجی  بپرهیزند و تنها به صورت نقدی خریداری کنند.


به نقل از اقتصادآنلاین، احمد فاردار در این باره اظهار داشت: از 12 دی ماه سال گذشته به دلیل مصوبه معاون اول رییس جمهوری، شرط ثبت سفارش خودرو منوط به دارا بودن نمایندگی رسمی اعلام گردید.

فاردار افزود: بر همین اساس، شرکت های «غیر نمایندگی» که قادر به ثبت سفارش نمی باشند، حق پیش فروش خودرو نیز نداشتند؛ این موضوع در اطلاعیه های مختلف به مردم اطلاع رسانی گردید و در آن بازه زمانیف نام 6 برند از جمله «داتیس خودرو ایرانیان» در رسانه های مختلف ذکر گردیدد.

مدیرکل نظارت بر کالای فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان همچنین تاکید کرد که در حال حاضر «تحویل فوری»، تنها راه فروش خودرو خارجی می باشد.

وی در نهایت تاکید کرد: تنها راهی که برای فعالیت این شرکت ها باقی می ماند، «تحویل فوری» خودروها می باشد که برای آن مشکلی وجود ندارد اما هرگونه تعهد مدت دار که هیچ ضمانتی به اجرای آنها نیست، عملا روش خطرناکی است و مشتریان را از این شیوه منع می نماییم.

خودروهای خارجی دیگر نمی توانند پیش فروش شوند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام