برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد کسب وکارهای ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

خودروهای خارجی دیگر نمی توانند پیش فروش شوند

اخبار مدیراناقتصاد کلانخودروهای خارجی دیگر نمی توانند پیش فروش شوند

دوره دیجیتال مارکتینگ

خودروهای خارجی دیگر نمی توانند پیش فروش شوند

مدیرکل نظارت بر کالای فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به مردم هشدار داد که با توجه به اینکه در حال حاضر واردات خودرو ممنوع می باشد، از هرگونه پیش خرید خودورهای خارجی  بپرهیزند و تنها به صورت نقدی خریداری کنند.


به نقل از اقتصادآنلاین، احمد فاردار در این باره اظهار داشت: از 12 دی ماه سال گذشته به دلیل مصوبه معاون اول رییس جمهوری، شرط ثبت سفارش خودرو منوط به دارا بودن نمایندگی رسمی اعلام گردید.

فاردار افزود: بر همین اساس، شرکت های «غیر نمایندگی» که قادر به ثبت سفارش نمی باشند، حق پیش فروش خودرو نیز نداشتند؛ این موضوع در اطلاعیه های مختلف به مردم اطلاع رسانی گردید و در آن بازه زمانیف نام 6 برند از جمله «داتیس خودرو ایرانیان» در رسانه های مختلف ذکر گردیدد.

مدیرکل نظارت بر کالای فلزی و معدنی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان همچنین تاکید کرد که در حال حاضر «تحویل فوری»، تنها راه فروش خودرو خارجی می باشد.

وی در نهایت تاکید کرد: تنها راهی که برای فعالیت این شرکت ها باقی می ماند، «تحویل فوری» خودروها می باشد که برای آن مشکلی وجود ندارد اما هرگونه تعهد مدت دار که هیچ ضمانتی به اجرای آنها نیست، عملا روش خطرناکی است و مشتریان را از این شیوه منع می نماییم.

خودروهای خارجی دیگر نمی توانند پیش فروش شوند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام