هلند پروازهایش به مقصد ایران را متوقف کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانهلند پروازهایش به مقصد ایران را متوقف کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

هلند پروازهایش به مقصد ایران را متوقف کرد

کمپانی هواپیمایی هلند اظهار داشت که به علل اقتصادی تصمیم دارد پروازهایش به پایتخت ایران را از دوم مهرماه به حالت تعلیق درآورد.

به نقل از اقتصادآنلای، کمپانی هواپیمایی KLM (هواپیمایی هلند) اظهار داشت که به علل اقتصادی این خطوط هوایی تصمیم دارد پروازهایش به پایتخت ایران را از تاریخ ۲۴ سپتامبر یا به عبارتی دوم مهر ماه سال جاری، به حالت تعلیق در آورد.

به نقل از وب‌سایت کمپانی KLM به علت نتایج و چشم انداز اقتصادی منفی پرواز به پایتخت ایران، آخرین هواپیما از آمستردام به تهران در روز ۲۲ سپتامبر ۲۰۱۸ (۳۱ شهریور) پرواز خواهد نمود و متعاقب آن ۲۳ سپتامبر (اول مهر) در فرودگاه اسکیپول آمستردام به زمین خواهد نشست و پس از آن تا اطلاعا ثانوی هیچ گونه پروازی از هلند به ایران صورت نخواهد گرفت.

هلند پروازهایش به مقصد ایران را متوقف کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام