برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد کسب وکارهای ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

تمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانتمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

تمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایران

سفارت کره جنوبی در پایتخت ایران ادعای تعدادی از رسانه ها مبنی بر عدم بارگیری نفت و میعانات گازی ایران در ماه ژوئیه، از سوی کره جنوبی را رد و اظهار داشت بارگیری نفت کش ها و خرید نفت از مبداء ایران به سمت کره جنوبی ادامه خواهد داشت و برای این منظور در حال مذاکره با آمریکا می باشند.

به گزارش  ایرنا، در حالی خبرگزاری رویترز روز جمعه 15 تیرماه در گزارشی اظهار داشت کره جنوبی، سومین مشتری بزرگ آسیایی نفت ایران، خرید نفت از این کشور را در ماه جاری میلادی متوقف نموده است که سفارت کره جنوبی در تهران امروز این ادعا را رد نمود.

تمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایرانسفارت کره جنوبی روز شنبه متنی را در صفحه توئیتر خود منتشر نمود: «سفارت جمهوری کره هرگونه ادعا مبنی برعدم بارگیری نفت و میعانات گازی ایران در ماه ژوئیه را رد می کند».
در این پیغام همچنین ذکر شده است:«دولت کره در حال مذاکره با آمریکا جهت کسب معافیت از محدودیت در خرید نفت ایران می باشد»، درخواستی که ممکن است از سوی ریاست جمهوری آمریکا رد شود و کره جنوبی را مجبور به انتخاب نماید.

کره جنوبی در 5 ماه نخست سال، روزانه نزدیک 296 هزار بشکه نفت از کشور ما خریداری کرده و بعد از چین و هند، بزرگ‌ ترین مشتری آسیایی نفت ایران می باشد.

تعدادی از رسانه ها در روزهای اخیر اظهار داشته اند: به دنبال از سرگیری مجدد تحریم‌ های آمریکا و فشار واشنگتن به متحدانش به منظور توقف خرید نفت از ایران، کره جنوبی برنامۀ بارگیری نفت و میعانات گازی ایران را در ماه ژوئیه به حالت تعلیق درآورده است.

تمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام