تمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانتمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

تمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایران

سفارت کره جنوبی در پایتخت ایران ادعای تعدادی از رسانه ها مبنی بر عدم بارگیری نفت و میعانات گازی ایران در ماه ژوئیه، از سوی کره جنوبی را رد و اظهار داشت بارگیری نفت کش ها و خرید نفت از مبداء ایران به سمت کره جنوبی ادامه خواهد داشت و برای این منظور در حال مذاکره با آمریکا می باشند.

به گزارش  ایرنا، در حالی خبرگزاری رویترز روز جمعه 15 تیرماه در گزارشی اظهار داشت کره جنوبی، سومین مشتری بزرگ آسیایی نفت ایران، خرید نفت از این کشور را در ماه جاری میلادی متوقف نموده است که سفارت کره جنوبی در تهران امروز این ادعا را رد نمود.

تمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایرانسفارت کره جنوبی روز شنبه متنی را در صفحه توئیتر خود منتشر نمود: «سفارت جمهوری کره هرگونه ادعا مبنی برعدم بارگیری نفت و میعانات گازی ایران در ماه ژوئیه را رد می کند».
در این پیغام همچنین ذکر شده است:«دولت کره در حال مذاکره با آمریکا جهت کسب معافیت از محدودیت در خرید نفت ایران می باشد»، درخواستی که ممکن است از سوی ریاست جمهوری آمریکا رد شود و کره جنوبی را مجبور به انتخاب نماید.

کره جنوبی در 5 ماه نخست سال، روزانه نزدیک 296 هزار بشکه نفت از کشور ما خریداری کرده و بعد از چین و هند، بزرگ‌ ترین مشتری آسیایی نفت ایران می باشد.

تعدادی از رسانه ها در روزهای اخیر اظهار داشته اند: به دنبال از سرگیری مجدد تحریم‌ های آمریکا و فشار واشنگتن به متحدانش به منظور توقف خرید نفت از ایران، کره جنوبی برنامۀ بارگیری نفت و میعانات گازی ایران را در ماه ژوئیه به حالت تعلیق درآورده است.

تمایل کره جنوبی به ادامه خرید نفت از ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام