برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد کسب وکارهای ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

عراق در جایگاه اول مقصد واردات و صادرات ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانعراق در جایگاه اول مقصد واردات و صادرات ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

عراق در جایگاه اول مقصد واردات و صادرات ایران

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق اظهار داشت: ایران همواره شریک نخست تجاری عراق بوده و بیشترین تنوع صادرات و واردات را با این کشور داشته است.

 

به نقل از اقتصادآنلاین، شیخ مصطفی عبدالرحمن امروز پنجشنبه در ملاقات با مسئولان منطقه آزاد ماکو اعلام کرد: از میان 8000 شرکت فعال در اقلیم کردستان عراق، ۱۵۰۰ شرکت با ایران همکاری می کنند.

عبدالرحمن با تاکید بر علاقه مندی همکاری با شرکت های فعال کشور جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: ایجاد مناطق آزاد مشترک بین ایران و عراق می تواند موجب افزایش روابط تجاری 2 کشور گردد و حجم بروکراسی های اداری را تنزل می دهد.

عراق در جایگاه اول مقصد واردات و صادرات ایران

رئیس اتحادیه صادرکنندگان و واردکنندگان اقلیم کردستان عراق نیز در این باره افزود: اقلیم کردستان عراق در حوزه صادرات و واردات روابط بسیار نزدیکی با جمهوری اسلامی کشور دارد و بر افزایش این روابط در میان شرکت های اقلیم کردستان عراق مصمم است.

علاوه بر این نماینده وزارت اقتصاد و سرمایه گذاری کشور در این جلسه اظهار داشت: سرمایه گذاری های مشترک در ایران و اقلیم عراق علاوه بر منافع مالی، قادر است منافع غیر مالی مهمی نیز به همراه داشته باشد.

سخایی با تاکید بر اینکه هدف از حضور در این اجلاس، تبدیل روابط کوتاه مدت و محدود تجاری بین ایران و اقلیم به روابط طولانی و پایدارتر است اظهار داشت: وزارت اقتصاد با هدف تشویق سرمایه گذاران، خدمات و تضمین هایی ارائه می دهد که یکی از مهمترین آنان نقل و انتقالات ارزی بین دو کشور است.

عراق در جایگاه اول مقصد واردات و صادرات ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام