صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

اخبار مدیراناقتصاد کلانصادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

دوره دیجیتال مارکتینگ

صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

با توجه به گزارش اداره گمرک جمهوری اسلامی ایران، بالغ بر ۳۰۰۰ خودرو در 2 ماهه آغازین سال 97 به ایران وارد شده است که ارزش آن به بیش از ۷۸ میلیون و ۹۹۴ هزار دلار می‌ رسد.

خودرو های وارداتی به ایران در این مدت از ۱۵ کشور مختلف به ایران صادر شده که در راس آن ها کره جنوبی با ارزش صادراتی بیش از ۳۰ میلیون دلار آن قرار دارد.

تعداد خودروهای وارداتی به ایران از جمهوری کره در این بازه زمانی، برابر ۱۳۲۹ دستگاه خودرو بوده است.

بعد از جمهوری کره، امارات متحده عربی با صادرات بیش از ۲۸ میلیون دلار خودرو به ایران بزرگ‌ ترین صادرکننده خودرو به ایران محسوب می شود که تعداد خودرو های وارد شده از این کشور در این بازه زمانی نیز ۱۰۱۵ اعلام شده است.

صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام