صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

اخبار مدیراناقتصاد کلانصادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

دوره دیجیتال مارکتینگ

صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

با توجه به گزارش اداره گمرک جمهوری اسلامی ایران، بالغ بر ۳۰۰۰ خودرو در 2 ماهه آغازین سال 97 به ایران وارد شده است که ارزش آن به بیش از ۷۸ میلیون و ۹۹۴ هزار دلار می‌ رسد.

خودرو های وارداتی به ایران در این مدت از ۱۵ کشور مختلف به ایران صادر شده که در راس آن ها کره جنوبی با ارزش صادراتی بیش از ۳۰ میلیون دلار آن قرار دارد.

تعداد خودروهای وارداتی به ایران از جمهوری کره در این بازه زمانی، برابر ۱۳۲۹ دستگاه خودرو بوده است.

بعد از جمهوری کره، امارات متحده عربی با صادرات بیش از ۲۸ میلیون دلار خودرو به ایران بزرگ‌ ترین صادرکننده خودرو به ایران محسوب می شود که تعداد خودرو های وارد شده از این کشور در این بازه زمانی نیز ۱۰۱۵ اعلام شده است.

صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

صادرات 30 میلیون دلاری خودرو از جمهوری کره

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام