انتقاد همسر ترامپ از سیاست های مهاجرتی آمریکا!

اخبار مدیراناقتصاد کلانانتقاد همسر ترامپ از سیاست های مهاجرتی آمریکا!

دوره دیجیتال مارکتینگ

انتقاد همسر ترامپ از سیاست های مهاجرتی آمریکا!

ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ از قوانین مهاجرتی همسرش که سبب جدا شدن بیش از 2 هزار کودک مهاجر از والدینشان گردیده، انتقاد نمود، سخنگوی ملانیا ترامپ در این باره اظهار داشت که که وی به بحران اخیر مهاجرتی در این کشور انتقاد دارد.

به نقل از اقتصادآنلاین، «استفانی گریشام» به CNN گفت: خانم ملینا از اینکه جدایی کودکان را از خانواده هایشان می بیند احساس تنفر کرده و معتقد است که 2 حزب (دمکرات و جمهوری خواه) در خصوص اصلاحات قوانین مهاجرتی باید با یکدیگر متحد گردند.

آمار وزارت امنیت داخلی آمریکا بیانگر این است که ماموران مرزی آمریکا در 6 هفته اخیر قریب به 2 هزار کودک را از والدین مهاجرشان جدا کرده اند و با نگه داشتن آنان در اردوگاه های جداگانه، به پدر و مادر آنان فشار وارد می کنند.

این اقدام در هفته های اخیر انتقاد های حقوق بشری افراد بسیاری را متوجه دولت آمریکا کرده است. این کودکان تا وقتی که والدینشان دادگاهی و تعیین تکلیف گردند، ناچارند در اردوگاه‌ های جداگانه نگهداری شوند.

دفتر امور حقوق بشری سازمان ملل متحد اخیراً از این کشور درخواست کرده که به پرونده‌ سازی و نقض حقوق خانواده‌ های مهاجری که به صورت غیر مجاز وارد خاک این کشور شده اند، پایان داده و سیاست مدارا جویانه‌ تری را اتخاذ نمایند.

انتقاد همسر ترامپ از سیاست های مهاجرتی آمریکا!

دولت دونالد ترامپ همواره موضع سرسختی در خصوص مهاجران و پناهجویان اتخاذ کرده و به منظور متوقف ساختن روند مهاجرت، دست به اقدامات بسیاری از جمله برداشته شدن  توافق‌های مربوطه و وضع قوانین محدودکننده زده است.

در این خصوص می توان به برداشته شدن قانون «داکا» اشاره نمود. این قانون به منظور حمایت از آن دسته مهاجران غیرقانونی تصویب گردید که در زمان کودکی وارد ایالت متحده شده و در این کشور بزرگ شده بودند.

مسئله مهاجرت چندین بار سبب تعطیلی دولت آمریکا به سبب گروکشی های سیاسی و عدم توافق احزاب بر سر طرح بودجه سالیانه شده است.

انتقاد همسر ترامپ از سیاست های مهاجرتی آمریکا!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام