واردات 21 میلیون دلاری قوطی نوشابه در سال 96

اخبار مدیراناقتصاد کلانواردات 21 میلیون دلاری قوطی نوشابه در سال 96

دوره دیجیتال مارکتینگ

واردات 21 میلیون دلاری قوطی نوشابه در سال 96

با توجه به آمار و ارقام ارائه شده از وارادات ایران در سال 96، مشخص گردید که در این سال بیش از ۲۱ میلیون دلار قوطی بدون درز آلومینیومی از ۹ کشور مختلف جهان، جهت مصرف برای انواع نوشابه و نوشیدنی توسط ایران وارد شده است.

واردات 21 میلیون دلاری قوطی نوشابه در سال 96به نقل از اقتصادآنلاین، آمار مقدماتی گمرک از تجارت خارجی ۱۲ ماهه سال گذشته بیانگر آن است که در این بازه زمانی بالغ بر ۲ هزار و ۸۹۰ تن قوطی بدون درز آلومینیومی جهت انواع نوشابه و نوشیدنی از کشور‌های آلمان، امارات متحده عربی، ترکیه، جمهوری کره، چین، سریلانکا، عراق، مالزی و مجارستان وارد کشور شده است.

با توجه به واردات این قوطی بدون درز آلومینیومی برای انواع نوشابه و نوشیدنی به ایران، ۲۱ میلیون و ۴۲۶ هزار و ۳۲۰ دلار ارز از کشور خارج گردید که نزدیک به ۷۱ میلیارد و ۸۷۰ میلیون و ۱۷۵ هزار و ۴۴ تومان در آمار گمرک ثبت شده است.

شایان ذکر است که کشور امارات متحده عربی عظیم ترین کشور صادر کننده قوطی بدون درز آلومینیومی برای انواع نوشابه و نوشیدنی با حجم 1 هزار و ۷۰۳ تن به ارزش ۱۲ میلیون و ۷۲۳ هزار و ۷۹۲ دلار  می باشد.

واردات 21 میلیون دلاری قوطی نوشابه در سال 96

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام