جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانجایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

تحقیقات صورت گرفته بیانگر این است که 66 درصد از درآمد حاصل از فروش نفت در دنیا به 10 کشور تعلق دارد. بیشتر کشورهای حاضر در این لیست را اعضای اوپک در بر گرفته اند، طبق این بررسی ها می توان گفت که 66 درصد از درآمد حاصل از فروش نفت در اختیار 10 کشور عمده صادر کننده نفت جهان قرار دارد و ایران هفتمین کشور پردرآمد نفتی در جهان محسوب می شود.

جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

موضوع نفت و صادرات نفت کشور این روزها بار دیگر بر سر زبان ها افتاده است . اقدامات رئیس جمهور آمریکا در خروج از برجام و اعلام اجرای تحریم های جدید ایالت متحده علیه ایران، بار دیگر این احتمال را مطرح کرده که ممکن است صادرات نفت کشور با کاهش همراه گردد.

ایران بعد از امضای برجام با رشد برق آسای بخش نفت روبرو گردید. درآمد نفتی ایران در سال 2017 میلادی بنا بر امارهای ارائه شده در  worldstopexport برابر با 40 میلیارد و 100 میلیون دلار بوده است. سهم کشور ما از کل صادرات نفت جهان 4.8 درصد اعلام شده است.

جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام