برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد کسب وکارهای ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانجایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

تحقیقات صورت گرفته بیانگر این است که 66 درصد از درآمد حاصل از فروش نفت در دنیا به 10 کشور تعلق دارد. بیشتر کشورهای حاضر در این لیست را اعضای اوپک در بر گرفته اند، طبق این بررسی ها می توان گفت که 66 درصد از درآمد حاصل از فروش نفت در اختیار 10 کشور عمده صادر کننده نفت جهان قرار دارد و ایران هفتمین کشور پردرآمد نفتی در جهان محسوب می شود.

جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

موضوع نفت و صادرات نفت کشور این روزها بار دیگر بر سر زبان ها افتاده است . اقدامات رئیس جمهور آمریکا در خروج از برجام و اعلام اجرای تحریم های جدید ایالت متحده علیه ایران، بار دیگر این احتمال را مطرح کرده که ممکن است صادرات نفت کشور با کاهش همراه گردد.

ایران بعد از امضای برجام با رشد برق آسای بخش نفت روبرو گردید. درآمد نفتی ایران در سال 2017 میلادی بنا بر امارهای ارائه شده در  worldstopexport برابر با 40 میلیارد و 100 میلیون دلار بوده است. سهم کشور ما از کل صادرات نفت جهان 4.8 درصد اعلام شده است.

جایگاه درآمد ایران از درآمدهای نفتی جهان چیست؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام