برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانکدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

رشته‌ های شغلی روستایی و عشایری در کلیه استان‌ های سطح کشور که به منظور ثبت نام سرمایه‌ گذاران و کارآفرینان جهت استفاده از وام های ارزان قیمت صندوق توسعه ملی، واجد شرایط بوده و از اولویت برخورداند، اعلام شدند.

با توجه به برآوردهای صورت گرفته در سال 1397 تعداد 838 هزار نفر متقاضی کار جدید، وارد بازار کار خواهند شد و با فرض ایجاد 980 هزار شغل در سال جاری، بیکاری به 11.2 درصد می رسد، به همین منظور ایجاد اشتغال گسترده الزامی می باشد.

در سال جاری پیش بینی می گردد که جمعیت شاغل دارای آموزش عالی به طور متوسط 686 هزار نفر رشد داشته باشد، یعنی بیش از 70 درصد کل فرصت های شغلی بوجود آمده می‌بایست به دانش آموختگان دانشگاهی اختصاص پیدا کند.

معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به اختصاص 1.5 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی معادل 12 هزار میلیارد تومان وام برای اشتغال روستایی و علاوه بر آن آغاز ثبت نام متقاضیان وام اشتغال روستایی لیست رسته‌ های دارای اولویت در برنامه توسعه اشتغال روستایی و عشایری را در سایت معاونت توسعه کار آفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام گردید.

کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام