کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانکدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

رشته‌ های شغلی روستایی و عشایری در کلیه استان‌ های سطح کشور که به منظور ثبت نام سرمایه‌ گذاران و کارآفرینان جهت استفاده از وام های ارزان قیمت صندوق توسعه ملی، واجد شرایط بوده و از اولویت برخورداند، اعلام شدند.

با توجه به برآوردهای صورت گرفته در سال 1397 تعداد 838 هزار نفر متقاضی کار جدید، وارد بازار کار خواهند شد و با فرض ایجاد 980 هزار شغل در سال جاری، بیکاری به 11.2 درصد می رسد، به همین منظور ایجاد اشتغال گسترده الزامی می باشد.

در سال جاری پیش بینی می گردد که جمعیت شاغل دارای آموزش عالی به طور متوسط 686 هزار نفر رشد داشته باشد، یعنی بیش از 70 درصد کل فرصت های شغلی بوجود آمده می‌بایست به دانش آموختگان دانشگاهی اختصاص پیدا کند.

معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به اختصاص 1.5 میلیارد دلار از منابع صندوق توسعه ملی معادل 12 هزار میلیارد تومان وام برای اشتغال روستایی و علاوه بر آن آغاز ثبت نام متقاضیان وام اشتغال روستایی لیست رسته‌ های دارای اولویت در برنامه توسعه اشتغال روستایی و عشایری را در سایت معاونت توسعه کار آفرینی و اشتغال وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی اعلام گردید.

کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

کدام مشاغل می توانند وام اشتغال دریافت کنند؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام