اوپک از دستورات آمریکا سرپیچی می کند

اخبار مدیراناقتصاد کلاناوپک از دستورات آمریکا سرپیچی می کند

دوره دیجیتال مارکتینگ

اوپک از دستورات آمریکا سرپیچی می کند

کاظم پور اردبیلی که نماینده ایران در هیئت عامل اوپک می باشد، تلاش ایالت متحده به منظور مجبور کردن عربستان به افزایش تولید را محکوم اعلام کرده و افزود که اوپک از این خواسته آمریکا پیروی نمی‌ کند.

کاظم پور اردبیلی اظهار داشت: درخواست ایالت متحده از عربستان جهت افزایش تولید نفت با هدف جبران کاهش تولید ایران، تعجب آور است و اوپک از این درخواست پیروی نمی‌ کند.

نماینده ایران در هیئت عامل اوپک اظهار داشت: جای تعجب است که شاهد ارسال دستورالعمل از واشنگتن برای عربستان باشیم که در تلاش است کمبود صادرات نفت ایران به‌ علت تحریم‌ های غیرقانونی آن ها ضد جمهوری اسلامی ایران و ونزوئلا را جبران نماید.

نماینده ایران در هیئت عامل اوپک تصریح کرد: هیچ کس در اوپک ضد 2 عضو بنیانگذار این سازمان عمل نمی‌ کند؛ ایالت متحده پیش‌ تر این کار را ضد ایران امتحان کرد، اما ارزش نفت به 140 دلار برای هر بشکه رسید.

کاظم‌ پور با اشاره به این‌ که اوپک در مخالفت با درخواست آمریکا متحد می شود، تصریح کرد: اوپک چنین تحقیری را قبول نمی کند. یک فرد چقدر باید متکبر و جاهل باشد که یک تاریخچه 60ساله همکاری میان رقبا را مورد تحقیر قرار دهد.

کاظم پور در ادامه تصریح کرد: ما باید با هم زندگی کنیم، نمی‌ توانیم جغرافیا را عوض کنیم، اما باید تاریخی بهتر بسازیم.

شایان ذکر است که آمریکا چند روز قبل از اعلام خروج از برجام، به‌ طور غیررسمی از عربستان و چند عضو دیگر اوپک درخواست کرد که تولید خود را افزایش دهند.

اوپک از دستورات آمریکا سرپیچی می کند

اوپک از دستورات آمریکا سرپیچی می کند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام