چرا مسکن با افزایش قیمت شدید همراه شد؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانچرا مسکن با افزایش قیمت شدید همراه شد؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

چرا مسکن با افزایش قیمت شدید همراه شد؟

دبیر کانون سراسری انبوه‌ سازان مسکن به دلایل رشد قیمت مسکن پرداخته و اظهار داشت: اگر قادر بودیم به نحوی در بازار مسکن به فعالیت مشغول شویم که ساخت و ساز، متناسب با نیاز جامعه انجام شود بدون شک امروز نظاره گر رشد بیش از حد قیمت مسکن در بازار نبودیم.

فرشید پورحاجت در باره دلایل تاثیرگذار رشد قیمت مسکن تصریح کرد: در 5 سال اخیر با رکودی در بازار مسکن روبرو بودیم و این مساله عاملی شد تا ارزش مسکن در طول آن سال‌ ها رشد قیمتی نداشته باشد اما بخشی از رشد قیمت مسکن از سال پیش تا به الان به علت انباشت تورمی بوده که در سال‌ های پیشین، خود را در بازار مسکن نشان نداده بود.

پورحاجت با اشاره به این‌ که تورم بر روی قیمت مسکن نظیر سایر کالاها، اثرگذار است، اظهار داشت: این تورم در طول دوران رکود انباشته و خود را در قیمت‌ ها نشان نداده بود اما در حال حاضر و در دوران رونق، انباشت تورم‌ های دوران پیشین سبب افزایش قیمت مسکن شده است.

وی همچنین اعلام کرد: یکی دیگر از عواملی که در حال حاضر سبب رشد قیمت‌ ها در بازار مسکن شده است، منحرف شدن پول‌ های سرگردان به سمت بازار مسکن است زیرا با نوساناتی که در بازار ارز اتفاق افتاده است، قسمتی از پول‌ های سرگردان به سمت بازار مسکن روانه شدند و این امر سبب افزایش قیمت مسکن گردید.

چرا مسکن با افزایش قیمت شدید همراه شد؟

چرا مسکن با افزایش قیمت شدید همراه شد؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام