ضرر 20 میلیارد دلاری بوئینگ از لغو قرارداد با ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانضرر 20 میلیارد دلاری بوئینگ از لغو قرارداد با ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

ضرر 20 میلیارد دلاری بوئینگ از لغو قرارداد با ایران

با توجه به آنچه نیویورک تایمز در خصوص قرارداد فروش هواپیما به ایران توسط بوئینگ نوشته است، مدیرعامل این کمپانی اظهار داشته است: این کمپانی از لغو قرارداد فروش هواپیما به ایران ۲۰ میلیارد دلار ضرر خواهد کرد.

موریس مولیِنبرگ مدیرعامل کمپانی بوئینگ در اجلاس باشگاه اقتصادی واشنگتن اظهار داشت این شرکت به علت لزوم تبعیت از دستور رئیس جمهور آمریکا جهت فسخ قرارداد با ایران، ۲۰ میلیارد دلار ضرر خواهد کرد.

وی با این وجود تأکید کرد: ما (بوئینگ) اکنون از دستور دولت آمریکا تبعیت خواهیم کرد.

مدیرعامل بوئینگ اظهار داشت: این شرکت به هیچ کدام از تک تک تولیدات هواپیما برای ایران متعهد نمی باشد و حتی یک فروند از هواپیماهایی که برای ایران طراحی نموده ایم هم به این کشور تحویل نخواهیم داد.

ضرر 20 میلیارد دلاری بوئینگ از لغو قرارداد با ایران

نیویورک تایمز در پایان همین خبر گفت: مقامات رسمی ایالت متحده می گویند به زودی مجوز اوفک ایرباس رقیب بوئینگ نیز باطل می شود.

ضرر 20 میلیارد دلاری بوئینگ از لغو قرارداد با ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام