منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

بوئینگ سرانجام قرارداد خود با ایران را لغو کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانبوئینگ سرانجام قرارداد خود با ایران را لغو کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

بوئینگ سرانجام قرارداد خود با ایران را لغو کرد

بوئینگ پیش از این نیز اعلام کرده بود به تحریم‌ های دونالد ترامپ و دولت آمریکا بر علیه ایران احترام می گذارد اما برنامه تجاری خود را به طور قطع تعیین نکرده بود، در حال حاضر بوئینگ اظهار داشت هیچ هواپیمایی به ایران نخواهد داد.

به گزارش اسپوتنیک، بوئینگ پیش از این نیز اعلام کرده بود به تحریم‌ های ایالت متحده بر علیه ایران احترام  می گذارد اما برنامه تجاری خود را به طور قطع مشخص نکرده بود، اما چندی پیش این کمپانی اظهار داشت هیچ هواپیمایی به ایران نخواهد داد.

به نقل از اقتصاد آنلاین، سخنگوی بوئینگ تاکید کرد که این کمپانی با تهران همکاری نخواهد کرد و به دلیل تحریم‌ های این کشور از تحویل هواپیما به ایران خودداری خواهد کرد، بر همین اساس قرارداد بزرگ این کمپانی با دو شرکت هواپیمایی ایران، رسماً لغو می گردد.

سخنگوی بوئینگ اعلام کرد: ما تا کنون هیچ هواپیمایی به ایران تحویل نداده‌ ایم و با توجه به این‌که دیگر مجوزی به منظور صادرات به ایران نداریم، هیچ هواپیمایی هم از این پس به ایران تحویل نخواهیم داد.

در ماه می گزارش شد که قرارداد ۲۰ میلیارد دلاری با ایران به علت تحریم‌ ها بلوکه شده است.

شرکت ایران ایر پیش از این، قرارداد ۱۶.۶ میلیارد دلاری با بوئینگ جهت خرید ۸۰ هواپیمای مسافربری منعقد کرده بود، علاوه بر این قراردادی به ارزش ۱۰ میلیارد دلار نیز برای تحویل ۱۰۰ هواپیمای جت با شرکت رقیب بوئینگ، ایرباس، امضا کرده بود. با تحریم‌ های ایالت متحده هر دوی این قراردادها لغو می‌شود زیرا که تعدادی از قطعات هواپیمای ایرباس نیز در آمریکا تولید می گردد و برای فروش به آن ها نیاز به مجوز آمریکا وجود دارد.

بوئینگ سرانجام قرارداد خود با ایران را لغو کرد

بوئینگ سرانجام قرارداد خود با ایران را لغو کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام