برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

پیام جدید رئیس جمهور آمریکا به چینی ها

اخبار مدیراناقتصاد کلانپیام جدید رئیس جمهور آمریکا به چینی ها

دوره دیجیتال مارکتینگ

پیام جدید رئیس جمهور آمریکا به چینی ها

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در خصوص کره شمالی، چین را تحت فشار قرار گذاشت و در توئیتی آن را در رسانه اجتماعی منتشر نمود.

به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، رئیس‌جمهور آمریکا در توئیتی اینگونه چینی ها را مورد خطاب قرار داد:« چین باید تا زمان تحقق توافق اتمی، استحکام و امنیت مرزش با کره شمالی را حفظ کند. صحبت من این است که به تازگی مرز میان چین و کره شمالی بسیار نفوذپذیر شده است. من تصمیم دارم این اتفاق بیفتد و کره شمالی در پی این مساله بسیار موفق خواهد بود اما تنها بعد از امضای توافق.»

رئیس جمهور آمریکا در این پیام به اهمیت موضوع مرز کره شمالی - چین در هر توافقی که ممکن است در مورد خلع تسلیحات اتمی کره شمالی تحقق یابد، اشاره‌ ای نکرد.

پیام جدید رئیس جمهور آمریکا به چینی ها

در همین باره رویترز اظهار داشت: در آستانه احلاس برنامه‌ ریزی شده میان رهبران ایالت متحده و کره شمالی به منظور خلع تسلیحات اتمی شبه جزیره کره، رئیس‌جمهور آمریکا با تحت فشار قرار دادن چین، از این کشور می خواهد تا امنیت مرزش با کره شمالی را حفظ نماید.

رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت که در تاریخ 12 ژوئن در سنگاپور با کیم جونگ اون،‌ رهبر کره شمالی ملاقات خواهد کرد.

پیونگ یانگ هفته پیش تهدید کرده بود که اگر واشنگتن به فشارهای خود به منظور خلع تسلیحات اتمی یک جانبه ادامه دهد، اجلاس را لغو خواهد کرد.

در واکنش به این اظهارات رئیس جمهور آمریکا اظهار داشت: تا آنجایی که من می دانم قرار است این اجلاس برگزار گردد و رهبر کره شمالی مطمئن باشد که منافعش در هر توافقی حفظ خواهد شد.

هفته پیش رئیس جمهور آمریکا به خبرنگاران در کاخ سفید گفته بود کیم جونگ اون پس از دو سفر اخیرش به چین، به احتمال زیاد تحت تاثیر پکن قرار گرفته است.

پیام جدید رئیس جمهور آمریکا به چینی ها

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام