اقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدید

اخبار مدیراناقتصاد کلاناقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدید

دوره دیجیتال مارکتینگ

اقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدید

سفیر ایران در آلمان از اقدامات بانکی کشور در راستای مقابله با تحریم های ایالت متحده خبر داد.

به نقل از خبرگزاري اسپوتنيک، علي ماجدي سفير کشور در آلمان روز دوشنبه اظهار داشت که دولت ايران اقدامات اولیه را جهت راه اندازی یک بانک به منظور معاملات از طريق واحد پول يورو ميان ايران و اتحاديه اروپا گرفته است.

اقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدیداين عملیات در تلاش به منظور حل و فصل مسايل احتمالي مالي انجام شده است که ممکن است پس از تصميم ایالت متحده به خروج از توافق هسته اي روي دهد.

ماجدی همچنین اعلام کرد:«ما منتظر نمانديم تا ديگران اين اقدام را اتخاذ کنند و تصميماتي به منظور راه اندازی يک بانک مبتني بر يورو انجام دادیم. اروپا بايد يک بانک يورو تاسيس نماید تا به همکاري بانکي با ايران ادامه دهد. بدون شک يک بانک که فقط با يورو کار کند خود واحد پول يورو را نيز تقويت خواهد کرد.»


ماجدی یادآور شد که ايجاد اين بانک به اروپايي ها این امکان را مي دهد تا به تجارت با ايران و روسيه ادامه دهند.

سفیر ایران در آلمان تلويحا اظهار داشت که اين بانک مي تواند خصوصي باشد و در آلمان مستقر شود.

اقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام