اقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدید

اخبار مدیراناقتصاد کلاناقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدید

دوره دیجیتال مارکتینگ

اقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدید

سفیر ایران در آلمان از اقدامات بانکی کشور در راستای مقابله با تحریم های ایالت متحده خبر داد.

به نقل از خبرگزاري اسپوتنيک، علي ماجدي سفير کشور در آلمان روز دوشنبه اظهار داشت که دولت ايران اقدامات اولیه را جهت راه اندازی یک بانک به منظور معاملات از طريق واحد پول يورو ميان ايران و اتحاديه اروپا گرفته است.

اقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدیداين عملیات در تلاش به منظور حل و فصل مسايل احتمالي مالي انجام شده است که ممکن است پس از تصميم ایالت متحده به خروج از توافق هسته اي روي دهد.

ماجدی همچنین اعلام کرد:«ما منتظر نمانديم تا ديگران اين اقدام را اتخاذ کنند و تصميماتي به منظور راه اندازی يک بانک مبتني بر يورو انجام دادیم. اروپا بايد يک بانک يورو تاسيس نماید تا به همکاري بانکي با ايران ادامه دهد. بدون شک يک بانک که فقط با يورو کار کند خود واحد پول يورو را نيز تقويت خواهد کرد.»


ماجدی یادآور شد که ايجاد اين بانک به اروپايي ها این امکان را مي دهد تا به تجارت با ايران و روسيه ادامه دهند.

سفیر ایران در آلمان تلويحا اظهار داشت که اين بانک مي تواند خصوصي باشد و در آلمان مستقر شود.

اقدامات بانکی ایران جهت مقابله با تحریم های جدید

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام