مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

اخبار مدیراناقتصاد کلانمسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

رئیس اتحادیه املاک پایتخت اظهار داشت: میزان وام های مسکن کافی نیست و دولت می بایست در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد... مردم و متقاضیان مسکن نیز می بایست در این بازار صبورانه‌ اقدام نمایند و با عجله در این بازار سرمایه‌گذاری نکنند.

خسروی در ادامه افزود: وقتی که مردم و یا مشاوران املاک می گویند گرانی در مسکن ایجاد شده تمامی کالاها‌ گران می‌ شود، لذا باید صبورانه در این بازار کارها را پیش ببریم.

رئیس اتحادیه املاک پایتخت تاکید کرد: قیمت‌ مسکن در ماه رمضان به خصوص در بازار رهن و اجاره به ثبات می رسد و در تعدادی از مناطق نیز شاهد افت قیمت نیز خواهیم بود.

خسروی با تأکید بر اینکه دغدغه‌ مسکن در 100 سال اخیر برای تمامی دولت‌ ها وجود دارد، اعلام کرد: در هیچ دوره و دولتی‌ دغدغه مسکن به‌ طور کامل برطرف نگردیده و این بازار نیازمند زمان می باشد.

خسروی با اشاره به اینکه میزان وام های مسکن به خصوص در بافت‌ های فرسوده جهت خرید مسکن کافی نیست، تصریح کرد: باید وام خرید در این بازار رشد یابد تا عرضه و تقاضا به تعادل برسد‌.

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام