منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

اخبار مدیراناقتصاد کلانمسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

رئیس اتحادیه املاک پایتخت اظهار داشت: میزان وام های مسکن کافی نیست و دولت می بایست در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد... مردم و متقاضیان مسکن نیز می بایست در این بازار صبورانه‌ اقدام نمایند و با عجله در این بازار سرمایه‌گذاری نکنند.

خسروی در ادامه افزود: وقتی که مردم و یا مشاوران املاک می گویند گرانی در مسکن ایجاد شده تمامی کالاها‌ گران می‌ شود، لذا باید صبورانه در این بازار کارها را پیش ببریم.

رئیس اتحادیه املاک پایتخت تاکید کرد: قیمت‌ مسکن در ماه رمضان به خصوص در بازار رهن و اجاره به ثبات می رسد و در تعدادی از مناطق نیز شاهد افت قیمت نیز خواهیم بود.

خسروی با تأکید بر اینکه دغدغه‌ مسکن در 100 سال اخیر برای تمامی دولت‌ ها وجود دارد، اعلام کرد: در هیچ دوره و دولتی‌ دغدغه مسکن به‌ طور کامل برطرف نگردیده و این بازار نیازمند زمان می باشد.

خسروی با اشاره به اینکه میزان وام های مسکن به خصوص در بافت‌ های فرسوده جهت خرید مسکن کافی نیست، تصریح کرد: باید وام خرید در این بازار رشد یابد تا عرضه و تقاضا به تعادل برسد‌.

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام