مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

اخبار مدیراناقتصاد کلانمسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

رئیس اتحادیه املاک پایتخت اظهار داشت: میزان وام های مسکن کافی نیست و دولت می بایست در این خصوص اقدامات لازم را انجام دهد... مردم و متقاضیان مسکن نیز می بایست در این بازار صبورانه‌ اقدام نمایند و با عجله در این بازار سرمایه‌گذاری نکنند.

خسروی در ادامه افزود: وقتی که مردم و یا مشاوران املاک می گویند گرانی در مسکن ایجاد شده تمامی کالاها‌ گران می‌ شود، لذا باید صبورانه در این بازار کارها را پیش ببریم.

رئیس اتحادیه املاک پایتخت تاکید کرد: قیمت‌ مسکن در ماه رمضان به خصوص در بازار رهن و اجاره به ثبات می رسد و در تعدادی از مناطق نیز شاهد افت قیمت نیز خواهیم بود.

خسروی با تأکید بر اینکه دغدغه‌ مسکن در 100 سال اخیر برای تمامی دولت‌ ها وجود دارد، اعلام کرد: در هیچ دوره و دولتی‌ دغدغه مسکن به‌ طور کامل برطرف نگردیده و این بازار نیازمند زمان می باشد.

خسروی با اشاره به اینکه میزان وام های مسکن به خصوص در بافت‌ های فرسوده جهت خرید مسکن کافی نیست، تصریح کرد: باید وام خرید در این بازار رشد یابد تا عرضه و تقاضا به تعادل برسد‌.

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

مسکن در ماه رمضان ارزانتر می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام