غول نفتی ژاپن به دنبال جایگزین برای نفت ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانغول نفتی ژاپن به دنبال جایگزین برای نفت ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

غول نفتی ژاپن به دنبال جایگزین برای نفت ایران

یکی از بزرگترین شرکت های پالایش نفتی ژاپن اظهار داشت: نفت ایران را با دیگر کشورهای خاورمیانه جایگزین می کنیم. این در شرایطی است که 3 روز پیش رئیس جمهور آمریکا، خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها را به طور رسمی اعلام نمود.

شرکت نفتی ژاپن JXTG اظهار داشت: نفت ایران را با سایر کشورهای خاورمیانه جایگزین می نماییم.

غول نفتی ژاپن به دنبال جایگزین برای نفت ایران

به نقل از رویترز، کمپانی JXTG  که به آن غول نفتی ژاپن گفته می شود، اظهار داشت که به علت بازگشت تحریم های آمریکا، اگر مجبور شدیم، نفت ایران را با سایر

کشورهای خاورمیانه جایگزین می نماییم.

به نقل از اقتصاد آنلاین، مسئولان این کمپانی اعلام کرد: ایران حجم قابل توجهی از نفت ما را تامین نمی کند لذا تاثیر زیاد بر ما ندارد. در مهلت 6 ماهه پیش رو نیز اقدام خاصی نخواهیم کرد.

این شرکت همچنین اظهار داشت: این پالایشگاه برنامه ای جهت ذخیره کردن نفت خام ایران ندارد.

رئیس جمهور آمریکا 3 روز پیش خروج آمریکا از برجام و بازگشت تحریم ها را اعلام  نمود. به دنبال این تصمیم، عربستان سعودی تاکید کرد آماده است تا کمبود احتمالی ناشی از کاهش صادرات نفت ایران را جبران نماید.

غول نفتی ژاپن به دنبال جایگزین برای نفت ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام