منابع انسانی

برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 26 دی: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

اخبار مدیراناقتصاد کلانافزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

در معاملات روز گذشته بازار جهانی فلزات گرانبها هر انس طلا 3 دلار افزایش یافت و با قیمت 1324.2 دلار در هر انس معامله گردید، نقره 6 سنت و پالادیوم نیز با 9 دلار افزایش با قیمت 1003 دلار در هر انس معامله گردید.

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

به نقل از کیت‌کو، در معاملات روز گذشته بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا 1324.2 دلار قیمت گذاری گردید که در قیاس با روز پنجشنبه 3 دلار افزایش داشته است. قیمت کنونی در قیاس با میانگین قیمت یک ماه اخیر این فلز 28.6 دلار پایین‌ تر و در قیاس با متوسط قیمت یکسال اخیر آن 99.4 دلار بالاتر بوده است.

به نقل از اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، نقره نیز 6 سنت افزایش قیمت را تجربه کرد و 16.75 دلار در هر انس معامله گردید. پلاتین تغییر قیمتی نداشت و 925 دلار در هر انس قیمت‌ گذاری گردید و اما پالادیوم 9 دلار افزایش یافت و به 1003 دلار در هر انس رسید.

با توجه به آنچه رویترز اظهار داشت، تصور می شود طلا در هفته جاری بعد از 4 هفته, بیشترین افزایش قیمت را تجربه کند اما افزایش ارزش دلار در بازار جهانی و افزایش نگرانی سرمایه گذاران نسبت به تشدید درگیری در خاورمیانه از بالا رفتن بیشتر قیمت طلا جلوگیری می نماید.

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام