افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

اخبار مدیراناقتصاد کلانافزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

در معاملات روز گذشته بازار جهانی فلزات گرانبها هر انس طلا 3 دلار افزایش یافت و با قیمت 1324.2 دلار در هر انس معامله گردید، نقره 6 سنت و پالادیوم نیز با 9 دلار افزایش با قیمت 1003 دلار در هر انس معامله گردید.

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

به نقل از کیت‌کو، در معاملات روز گذشته بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا 1324.2 دلار قیمت گذاری گردید که در قیاس با روز پنجشنبه 3 دلار افزایش داشته است. قیمت کنونی در قیاس با میانگین قیمت یک ماه اخیر این فلز 28.6 دلار پایین‌ تر و در قیاس با متوسط قیمت یکسال اخیر آن 99.4 دلار بالاتر بوده است.

به نقل از اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، نقره نیز 6 سنت افزایش قیمت را تجربه کرد و 16.75 دلار در هر انس معامله گردید. پلاتین تغییر قیمتی نداشت و 925 دلار در هر انس قیمت‌ گذاری گردید و اما پالادیوم 9 دلار افزایش یافت و به 1003 دلار در هر انس رسید.

با توجه به آنچه رویترز اظهار داشت، تصور می شود طلا در هفته جاری بعد از 4 هفته, بیشترین افزایش قیمت را تجربه کند اما افزایش ارزش دلار در بازار جهانی و افزایش نگرانی سرمایه گذاران نسبت به تشدید درگیری در خاورمیانه از بالا رفتن بیشتر قیمت طلا جلوگیری می نماید.

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام