افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

اخبار مدیراناقتصاد کلانافزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

دوره دیجیتال مارکتینگ

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

در معاملات روز گذشته بازار جهانی فلزات گرانبها هر انس طلا 3 دلار افزایش یافت و با قیمت 1324.2 دلار در هر انس معامله گردید، نقره 6 سنت و پالادیوم نیز با 9 دلار افزایش با قیمت 1003 دلار در هر انس معامله گردید.

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

به نقل از کیت‌کو، در معاملات روز گذشته بازار جهانی فلزات گرانبها هر اونس طلا 1324.2 دلار قیمت گذاری گردید که در قیاس با روز پنجشنبه 3 دلار افزایش داشته است. قیمت کنونی در قیاس با میانگین قیمت یک ماه اخیر این فلز 28.6 دلار پایین‌ تر و در قیاس با متوسط قیمت یکسال اخیر آن 99.4 دلار بالاتر بوده است.

به نقل از اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، نقره نیز 6 سنت افزایش قیمت را تجربه کرد و 16.75 دلار در هر انس معامله گردید. پلاتین تغییر قیمتی نداشت و 925 دلار در هر انس قیمت‌ گذاری گردید و اما پالادیوم 9 دلار افزایش یافت و به 1003 دلار در هر انس رسید.

با توجه به آنچه رویترز اظهار داشت، تصور می شود طلا در هفته جاری بعد از 4 هفته, بیشترین افزایش قیمت را تجربه کند اما افزایش ارزش دلار در بازار جهانی و افزایش نگرانی سرمایه گذاران نسبت به تشدید درگیری در خاورمیانه از بالا رفتن بیشتر قیمت طلا جلوگیری می نماید.

افزایش قیمت فلزات گرانبها در بازارهای جهانی

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام