انتقاد مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

اخبار مدیراناقتصاد کلانانتقاد مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

دوره دیجیتال مارکتینگ

انتقاد مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

مدیر اجرایی اپل در مصاحبه خود با MSNBC از شیوه مدیریت فیس بوک انتقاد کرد و خطاب به مسئولان این شبکه اجتماعی گفت: نباید کاربر را همچون کالا فرض کرده و مورد معامله قرار دهیم.

انتقاد شدید مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

تیم کوک، مدیر اجرایی اپل در مصاحبه با MSNBC به سوالات بسیاری از جمله رسوایی اخیر فیس‌ بوک و فروش دیتای خصوصی کاربران پاسخ داد.

زمانی که از مدیر اجرایی اپل پرسیده شد اگر جای مارک زاکربرگ بودید چه می کردید؟ اظهار داشت: من هرگز مانند او نخواهم بود و به شیوه ی او عمل نخواهم کرد.

این مدیر اجرایی اظهار داشت: بهترین مقررات، نداشتن قوانین و خود مقرری می باشد و اگر به کاربر به چشم یک کالا بنگریم، حریم خصوصی دیگر معنا ندارد.

اشاره مستقیم کوک به شبکه اجتماعی فیس بوک و گوگل است که هر دو از فروش دیتای کاربران خود، درآمدزایی می‌ کنند اما اپل علاوه برارج نهادن به مشتری و حریم خصوصی به گفته مدیر اجرایی این شرکت، هرگز به چشم کالا به آن ها نگاه نشده است.

تیم کوک اعلام کرد: اگر مشتری برای اپل یک کالا بود، قادر بودیم میلیاردها دلار پول به دست آوریم اما انتخاب ما این بوده است که چنین کاری هرگز انجام ندیم زیرا که مشتری یک جواهر است.

انتقاد مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام