برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد کسب وکارهای ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

انتقاد مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

اخبار مدیراناقتصاد کلانانتقاد مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

دوره دیجیتال مارکتینگ

انتقاد مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

مدیر اجرایی اپل در مصاحبه خود با MSNBC از شیوه مدیریت فیس بوک انتقاد کرد و خطاب به مسئولان این شبکه اجتماعی گفت: نباید کاربر را همچون کالا فرض کرده و مورد معامله قرار دهیم.

انتقاد شدید مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

تیم کوک، مدیر اجرایی اپل در مصاحبه با MSNBC به سوالات بسیاری از جمله رسوایی اخیر فیس‌ بوک و فروش دیتای خصوصی کاربران پاسخ داد.

زمانی که از مدیر اجرایی اپل پرسیده شد اگر جای مارک زاکربرگ بودید چه می کردید؟ اظهار داشت: من هرگز مانند او نخواهم بود و به شیوه ی او عمل نخواهم کرد.

این مدیر اجرایی اظهار داشت: بهترین مقررات، نداشتن قوانین و خود مقرری می باشد و اگر به کاربر به چشم یک کالا بنگریم، حریم خصوصی دیگر معنا ندارد.

اشاره مستقیم کوک به شبکه اجتماعی فیس بوک و گوگل است که هر دو از فروش دیتای کاربران خود، درآمدزایی می‌ کنند اما اپل علاوه برارج نهادن به مشتری و حریم خصوصی به گفته مدیر اجرایی این شرکت، هرگز به چشم کالا به آن ها نگاه نشده است.

تیم کوک اعلام کرد: اگر مشتری برای اپل یک کالا بود، قادر بودیم میلیاردها دلار پول به دست آوریم اما انتخاب ما این بوده است که چنین کاری هرگز انجام ندیم زیرا که مشتری یک جواهر است.

انتقاد مدیر اپل از شیوه مدیریت فیس بوک

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام