میزان گردش پولی ایران از تجارت الکترونیک در سال 1396

اخبار مدیراناقتصاد کلانمیزان گردش پولی ایران از تجارت الکترونیک در سال 1396

دوره دیجیتال مارکتینگ

میزان گردش پولی ایران از تجارت الکترونیک در سال 1396

میزهای حرفه ای-تخصصی استان ها در معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت راه اندازی می گردد و بر همین اساس حسن یونس سینکی، معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام این موضوع در اجلاس تخصصی با حضور مدیران ادارات تابعه سازمان صمت اظهار داشت: این میز های حرفه ای امکان بهره گیری از ظرفیت ها در همه استان ها را فراهم می نماید و فرصت برای تصمیم سازی و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه نیز فراهم خواهد شد.

میزان گردش پولی ایران از تجارت الکترونیک در سال 1396

وی در بخش دیگری از سخنانش به موضوع توسعه یافتگی در رفتار حوزه بازرگانی امروز جهان اشاره کرده و گفت: نمی توان این نکته را در نظر نگرفت و به اعتبار تعاریف منطقه ای مقابل توسعه ناوگان توزیع ایستاد. فروشگاه های زنجیره ای یافته های امروزین این نظام می باشد و حضورشان بر شبکه سنتی تاثیرگذار خواهدب ود

به توجه به نظرات وی لازم است به منظور رفع مشکلات شبکه سنتی چاره ای اندیشمنده شود.

معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت اضافه کرد: تجارت الکترونیک رشدی قابل توجهی را تجربه کرده و با توجه به آمار در سال ۱۳۹۶ برابر ۱۱۰ هزار میلیارد تومان پول در تجارت الکترونیک جابجا شده است.

وی در ادامه افزود: سهم صنعت، معدن و  تجارت از تولید ناخالص داخلی ۴۱ درصد است و همین موضوع اهمیت توجه به این حوزه را بیش از پیش مشخص می کند.

این مقام مسئول که در سومین روز سفر استانی اش، در کرمانشاه حضور به عمل آورد، به همکارانش در این استان توصیه نمود که تلاش برای برندسازی در این استان را در دستور کار خود قرار دهند.

وی اعلام کرد: با توجه به موقعیت استان و نرخ بالای بیکاری ، لازم است این استان، اقدامات لازم برای داشتن یک برند ویژه را در دستور کار قرار دهد.

سینکی در نهایت تاکید کرد: برند سازی ظرفیت استانی را ملی و ظرفیت ملی را بین المللی می نماید و امیدوارم تمامی استان ها این مهم را در دستور کار قرار دهند...نباید فراموش کنیم که ماهیت مبارزه با قاچاق امنیتی نیست و لازم است برخورد حرفه ای در این حوزه صورت گیرد.

وی از همکارانش درخواست کرد در این بخش پیشنهاداتی را برای برخورد حرفه ای با قاچاق ارائه دهند. در این اجلاس روسای سازمان صنعت، معدن و‌تجارت استان کرمانشاه مشکلات خود را مطرح کردند و با تبیین ویژگی های خاص استان کرمانشاه شرایط برای توسعه و رونق در این استان را توضیح دادند.

میزان گردش پولی ایران از تجارت الکترونیک در سال 1396

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام