چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

اخبار مدیراناقتصاد کلانچه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

دوره دیجیتال مارکتینگ

چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند: در برنامه‌ریزی‌ های انجام شده برای بودجه سال آینده، حقوق‌ های تا 2 میلیون و 300 هزار تومان معاف از مالیات می باشند.

محمود بهمنی در جلسه شورای اداری شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به برنامه‌ ریزی صورت گرفته برای بودجه سال آینده اظهار داشت: در برنامه بودجه مشخص شده در مجلس سعی کرده ایم تا مسائل مختلف را مدنظر قرار داده و به نفع مردم برنامه‌ریزی کنیم.

بهمنی در ادامه اظهار داشت: در برنامه‌ ریزی بودجه سال آینده یکی از مهم‌ ترین مباحث برنامه‌ ریزی‌ شده این است که حقوق‌ های تا 2 میلیون و 300 هزار تومان از پرداخت مالیات معاف می باشند.

وی در مجلس با اشاره به اینکه در تلاشیم تا شکاف طبقاتی و تفاوت بسیار زیاد در حقوق را تا حدی کم کنیم، اعلام کرد: به دنبال کاهش شکاف طبقاتی برنامه‌ ریزی گردید تا حقوق‌ های زیر 5 میلیون تومان 20 درصد افزایش و حقوق‌ های بالای 5 میلیون تومان فقط تا 10 درصد افزایش یابند.

نماینده مردم ساوجبلاغ در پایان خطاب به مسئولان شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: همیشه کمک و یاری به مردم و ارباب‌ رجوعان به ادارات را در اولویت کاری خود قرار داده و در نظر داشته باشید که هیچ کاری برتر از خدمت به مردمی که همواره حامی و همراه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند، نمی باشد.

چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام