چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

اخبار مدیراناقتصاد کلانچه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

دوره دیجیتال مارکتینگ

چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند: در برنامه‌ریزی‌ های انجام شده برای بودجه سال آینده، حقوق‌ های تا 2 میلیون و 300 هزار تومان معاف از مالیات می باشند.

محمود بهمنی در جلسه شورای اداری شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به برنامه‌ ریزی صورت گرفته برای بودجه سال آینده اظهار داشت: در برنامه بودجه مشخص شده در مجلس سعی کرده ایم تا مسائل مختلف را مدنظر قرار داده و به نفع مردم برنامه‌ریزی کنیم.

بهمنی در ادامه اظهار داشت: در برنامه‌ ریزی بودجه سال آینده یکی از مهم‌ ترین مباحث برنامه‌ ریزی‌ شده این است که حقوق‌ های تا 2 میلیون و 300 هزار تومان از پرداخت مالیات معاف می باشند.

وی در مجلس با اشاره به اینکه در تلاشیم تا شکاف طبقاتی و تفاوت بسیار زیاد در حقوق را تا حدی کم کنیم، اعلام کرد: به دنبال کاهش شکاف طبقاتی برنامه‌ ریزی گردید تا حقوق‌ های زیر 5 میلیون تومان 20 درصد افزایش و حقوق‌ های بالای 5 میلیون تومان فقط تا 10 درصد افزایش یابند.

نماینده مردم ساوجبلاغ در پایان خطاب به مسئولان شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: همیشه کمک و یاری به مردم و ارباب‌ رجوعان به ادارات را در اولویت کاری خود قرار داده و در نظر داشته باشید که هیچ کاری برتر از خدمت به مردمی که همواره حامی و همراه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند، نمی باشد.

چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام