برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

اخبار مدیراناقتصاد کلانچه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

دوره دیجیتال مارکتینگ

چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی اعلام کردند: در برنامه‌ریزی‌ های انجام شده برای بودجه سال آینده، حقوق‌ های تا 2 میلیون و 300 هزار تومان معاف از مالیات می باشند.

محمود بهمنی در جلسه شورای اداری شهرستان ساوجبلاغ با اشاره به برنامه‌ ریزی صورت گرفته برای بودجه سال آینده اظهار داشت: در برنامه بودجه مشخص شده در مجلس سعی کرده ایم تا مسائل مختلف را مدنظر قرار داده و به نفع مردم برنامه‌ریزی کنیم.

بهمنی در ادامه اظهار داشت: در برنامه‌ ریزی بودجه سال آینده یکی از مهم‌ ترین مباحث برنامه‌ ریزی‌ شده این است که حقوق‌ های تا 2 میلیون و 300 هزار تومان از پرداخت مالیات معاف می باشند.

وی در مجلس با اشاره به اینکه در تلاشیم تا شکاف طبقاتی و تفاوت بسیار زیاد در حقوق را تا حدی کم کنیم، اعلام کرد: به دنبال کاهش شکاف طبقاتی برنامه‌ ریزی گردید تا حقوق‌ های زیر 5 میلیون تومان 20 درصد افزایش و حقوق‌ های بالای 5 میلیون تومان فقط تا 10 درصد افزایش یابند.

نماینده مردم ساوجبلاغ در پایان خطاب به مسئولان شهرستان ساوجبلاغ اظهار داشت: همیشه کمک و یاری به مردم و ارباب‌ رجوعان به ادارات را در اولویت کاری خود قرار داده و در نظر داشته باشید که هیچ کاری برتر از خدمت به مردمی که همواره حامی و همراه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده‌اند، نمی باشد.

چه حقوق هایی در سال 97 معاف از مالیات هستند

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام