تعرفه خروج از کشور در سال آینده چقدر خواهد بود؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانتعرفه خروج از کشور در سال آینده چقدر خواهد بود؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

تعرفه خروج از کشور در سال آینده چقدر خواهد بود؟

پس از بروز کشمکش های موجود در سال جاری بر سر نرخ تعرفه خروج از کشور، این ارقام در حالی برای بودجه 97 پیشنهاد گردیده که در حال حاضر ارزش بلیت لحظه آخری تعدادی از سفرهای خارجی با هواپیما، بسیار پایینتر و در بعضی موارد در حدود 100 هزار تومان می باشد.

به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین، با توجه به لایحه تقدیمی دولت به مجلس در بودجه سال آینده عوارض خروج از ایران از 75 هزار تومان به 220 هزار‌ تومان افزایش خواهد یافت!

با توجه به این تعرفه، در سفر دوم به خارج از ایران، 50درصد این مبلغ بیشتر خواهد شد و برای بار سوم و سفرهای بیشتر نیز این مبلغ به 100 درصد افزایش خواهد یافت.

تعرفه خروج از کشور در سال آینده چقدر خواهد بود؟

برای مشاهده تصویر در ابعاد بزرگتر اینجا کلیک کنید

تعرفه خروج از کشور در سال آینده چقدر خواهد بود؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام