تولید نیسان در ایران از سر گرفته می شود

اخبار مدیراناقتصاد کلانتولید نیسان در ایران از سر گرفته می شود

دوره دیجیتال مارکتینگ

تولید نیسان در ایران از سر گرفته می شود

با توجه به اظهارات اخیر مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و اطلاع رسانی وی از برنامه‌ریزی های جدید این شرکت، مشخص شد که تولید نیسان در ایران از سر خواهد گرفته شد.

محسن جهرودی طی مراسمی اعلام کرد: به تازگی همراه پیمان کارگر مذاکراتی با مسئولان کمپانی نیسان انجام داده ایم.

جهرودی تصریح کرد: با توجه به این مذاکرات قرار بر این شد یک پلتفورم سه کاره نیسان وارد گروه خودروسازی سایپا گردد. این اظهارات در شرایطی است که محصولات نیسان تا چند سال پیش در ایران به معرص تولید می رسید. که از جمله مشهورترین آنها خودروی ماکسیما بود که تولید آن در سال ۱۳۹۰ در ایران متوقف گردید. بعد از آن نیز تولید خودروی تیانا جایگزین ماکسیما در ایران گردید تا آنکه به علت وجود فشارهای خارجی فعالیت نیسان در ایران به طور کامل متوقف گردید.

با توجه به گفته های مدیرعامل این گروه خودروسازی انتظار می‌ رود به زودی فعالیت کمپانی نیسان در ایران آغاز گردد.

تولید نیسان در ایران از سر گرفته می شود

تولید نیسان در ایران از سر گرفته می شود

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام