برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

رکوردشکنی آمریکا در ایجاد شغل در یک سال و نیم اخیر

اخبار مدیراناقتصاد کلانرکوردشکنی آمریکا در ایجاد شغل در یک سال و نیم اخیر

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکوردشکنی آمریکا در ایجاد شغل در یک سال و نیم اخیر

اقتصاد آمریکا در ماه فوریه توانست در قیاس با یک سال و نیم اخیر، بیشترین تعداد شغل را ایجاد کرد، اما کند شدن رشد حقوق و دستمزدها بیانگر این است که سال جاری نرخ تورم به صورت تدریجی رشد خواهد داشت.

به نقل از اقتصاد آنلاین، اقتصاد ایالت متحده آمریکا در ماه فوریه بیشترین تعداد شغل را در ۱ و نیم سال اخیر ایجاد نموده، اما پایین بودن شدن رشد دستمزد بیانگر آن است که در سال جاری میلادی نرخ تورم به صورت تدریجی رشد خواهد داشت.

رکوردشکنی آمریکا در ایجاد شغل در یک سال و نیم اخیردپارتمان کار ایالت متحده اظهار داشت که ماه پیش کسب و کارهای غیرکشاورزی آمریکا ۳۱۳۰۰۰ شغل به خود اضافه کرد که بیشترین محرک آن بزرگترین افزایش در مشاغل بخش ساخت‌ و ساز از ۲۰۰۷ تا به امروز بوده است.

این تعداد افزایش کسب و کار، بیشترین افزایش از جولای ۲۰۱۶ تا به امروز است و ۳ برابر ۱۰۰۰۰۰ شغلی است که برای هم‌ خوانی با رشد جمعیتی که در سن اشتغال قرار دارند الزامی است.  اطلاعات اصلاح شده ماه‌ های فوریه و ژانویه بیانگر آن است که اقتصاد این کشور توانسته ۵۴۰۰۰ شغل بیشتر از آن‌ چه پیش از این برآورد شده بود ایجاد نماید.

رشد قابل توجه کسب و کارها، به پیش‌بینی‌ ها در مورد این که فدرال‌ رزرو در دیدار سیاست‌ گذاری ۲۰-۲۱ مارچ خود، نرخ بهره را بیشتر خواهد کرد، قدرت بخشید. اما رشد کند دستمزدها سبب شد اقتصاددانان نتوانند با قاطعیت در مورد این که آیا بانک مرکزی ایالت متحده چشم‌ انداز افزایش نرخ بهره خود برای سال جاری از ۳ بار به ۴ بار ارتقا خواهد داد یا خیر، نظر دهند.

در ماه فوریه متوسط دستمزد ساعتی ۴ سنت یا ۰.۱ درصد رشد داشت و به ۲۶.۷۵ دلار رسید، که در قیاس با رشد ۰.۳ درصدی ماه ژانویه، ضعیف تر شده بود. از نظر سالانه ام رشد دستمزد در ماه ژانویه از ۲.۸ درصد در سال 2017 به ۲.۶ درصد کاهش یافت.

نرخ بیکاری برای 5امین ماه متوالی به کمترین میزان ۱۷ ساله خود، ۴.۱ درصد، اکتفا کرد.

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام