ممنوعیت افزایش قیمت کالاها تا پایان فروردین 97

اخبار مدیراناقتصاد کلانممنوعیت افزایش قیمت کالاها تا پایان فروردین 97

دوره دیجیتال مارکتینگ

ممنوعیت افزایش قیمت کالاها تا پایان فروردین 97

با توجه به اعلام معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، هیچ کالایی از امروز تا پایان فروردین سال آینده گران نخواهد شد و این اقدام ممنوع می باشد و مردم می توانند در صورت مشاهده این گونه تخلف آن را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

سید محمود نوابی، رییس سازمان حمایت مصرف‌ کنندگان و تولیدکنندگان، در 5امین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان با اشاره به اینکه عملیاتی شدن ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان از کارهای مطلوبی است که این ماده قانونی در کل سطح کشور می بایست عملیاتی گردد، تاکید کرد: اگر این قانون نهادینه گردد، رقابت مثبتی را در ارائه خدمات مناسب به مصرف کنندگان نظاره گر خواهیم بود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه در هر کشوری متناسب با سیاست ها، بازار کنترل می گردد و باید سامانه فروش کشوری در اختیار داشته باشیم، از صنعت به عنوان بهترین حوزه برای سرمایه گذاران نام برد و اظهار داشت: برای تداوم اشتغال و تولید تمامی دستگاه ها می بایست همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در پایان بر تکریم و حمایت از سرمایه گذاران تاکید نمود و تصریح کرد: در جامعه اسلامی سرمایه گذاران نباید هیچ نگرانی نسبت به وضعیت بازار داشته باشند.

ممنوعیت افزایش قیمت کالاها تا پایان فروردین 97

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام