برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

ممنوعیت افزایش قیمت کالاها تا پایان فروردین 97

اخبار مدیراناقتصاد کلانممنوعیت افزایش قیمت کالاها تا پایان فروردین 97

دوره دیجیتال مارکتینگ

ممنوعیت افزایش قیمت کالاها تا پایان فروردین 97

با توجه به اعلام معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، هیچ کالایی از امروز تا پایان فروردین سال آینده گران نخواهد شد و این اقدام ممنوع می باشد و مردم می توانند در صورت مشاهده این گونه تخلف آن را به سامانه ۱۲۴ گزارش دهند.

سید محمود نوابی، رییس سازمان حمایت مصرف‌ کنندگان و تولیدکنندگان، در 5امین همایش حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان با اشاره به اینکه عملیاتی شدن ماده ۶ قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان از کارهای مطلوبی است که این ماده قانونی در کل سطح کشور می بایست عملیاتی گردد، تاکید کرد: اگر این قانون نهادینه گردد، رقابت مثبتی را در ارائه خدمات مناسب به مصرف کنندگان نظاره گر خواهیم بود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه در هر کشوری متناسب با سیاست ها، بازار کنترل می گردد و باید سامانه فروش کشوری در اختیار داشته باشیم، از صنعت به عنوان بهترین حوزه برای سرمایه گذاران نام برد و اظهار داشت: برای تداوم اشتغال و تولید تمامی دستگاه ها می بایست همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در پایان بر تکریم و حمایت از سرمایه گذاران تاکید نمود و تصریح کرد: در جامعه اسلامی سرمایه گذاران نباید هیچ نگرانی نسبت به وضعیت بازار داشته باشند.

ممنوعیت افزایش قیمت کالاها تا پایان فروردین 97

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام