قیمت طلا پایینتر خواهد آمد

اخبار مدیراناقتصاد کلانقیمت طلا پایینتر خواهد آمد

دوره دیجیتال مارکتینگ

قیمت طلا پایینتر خواهد آمد

طی نظرسنجی صورت گرفته از بین کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران، اکثریت آن ها نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری نظر منفی خود را ابراز کردند.

بیشتر کارشناسان و معامله‌ گرانی که در این نظرسنجی حضور به عمل آوردند، به 2 عامل اصلی در پیش بینی خود به منظور پایین آمدن ارزش طلا اشاره کردند که شامل آمار اشتغال قوی ایالت متحده و آماده شدن رییس جمهور این کشور به  منظور دیدار با رهبر کره جنوبی برای حل بن بست پیرامون برنامه تسلیحات هسته ای کره شمالی بودند.

قیمت طلا پایینتر خواهد آمد

آمار وزارت کار ایالت متحده امریکا، روز گذشته ثابت کرد که اقتصاد این کشور ۳۱۳ هزار شغل غیرکشاورزی در فوریه ایجاد نموده که بالاتر از ۲۰۰ هزار شغل جدید پیش بینی شده از سمت اقتصاددانان بود. آمار اشتغال قدرتمند زمینه را در راستای بیشتر شدن نرخ‌ های بهره ایالت متحده در ماه میلادی جاری مساعد می نماید.

از بین ۱۷ کارشناس بازار که در نظرسنجی طلای وال استریت حضور به عمل آورده بودند، ۱۱ نفر یا ۶۵ درصد پایین آمدن قیمت طلا و ۲ نفر یا ۱۲ درصد افزایش قیمت این فلز ارزشمند را پیش‌بینی نمودند در شرایطی که ۴ نفر یا ۲۴ درصد نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری اظهار نظری نکردند.

در این میان، از ۶۶۳ سرمایه‌ گذاری که در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز حضور به عمل آوردند، ۳۱۴ نفر یا ۴۷ درصد نسبت به بالا رفتن قیمت‌ ها در هفته جاری بدبین بودند و در مقابل، ۲۷۰ نفر یا ۴۱ درصد افزایش قیمت‌ ها را پیش‌بینی نمودند و ۷۹ نفر یا ۱۲ درصد نیز اظهار نظری نکردند.

برای هفته پیش، ۶۷ درصد از کارشناسان وال استریت و ۵۰ درصد از سرمایه گذاران نسبت به روند قیمت طلا خوش‌بین بودند. هر اونس طلا به منظور تحویل در آوریل در معاملات روز جمعه بازار ایالت متحده با ۲.۳۰ دلار یا ۰.۲ درصد افزایش، در ۱۳۲۴ دلار بسته شد و برای کل هفته ۶۰ سنت یا تقریباً ۰.۰۵ درصد رشد قیمت نشان داد.


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام