برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

قیمت طلا پایینتر خواهد آمد

اخبار مدیراناقتصاد کلانقیمت طلا پایینتر خواهد آمد

دوره دیجیتال مارکتینگ

قیمت طلا پایینتر خواهد آمد

طی نظرسنجی صورت گرفته از بین کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران، اکثریت آن ها نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری نظر منفی خود را ابراز کردند.

بیشتر کارشناسان و معامله‌ گرانی که در این نظرسنجی حضور به عمل آوردند، به 2 عامل اصلی در پیش بینی خود به منظور پایین آمدن ارزش طلا اشاره کردند که شامل آمار اشتغال قوی ایالت متحده و آماده شدن رییس جمهور این کشور به  منظور دیدار با رهبر کره جنوبی برای حل بن بست پیرامون برنامه تسلیحات هسته ای کره شمالی بودند.

قیمت طلا پایینتر خواهد آمد

آمار وزارت کار ایالت متحده امریکا، روز گذشته ثابت کرد که اقتصاد این کشور ۳۱۳ هزار شغل غیرکشاورزی در فوریه ایجاد نموده که بالاتر از ۲۰۰ هزار شغل جدید پیش بینی شده از سمت اقتصاددانان بود. آمار اشتغال قدرتمند زمینه را در راستای بیشتر شدن نرخ‌ های بهره ایالت متحده در ماه میلادی جاری مساعد می نماید.

از بین ۱۷ کارشناس بازار که در نظرسنجی طلای وال استریت حضور به عمل آورده بودند، ۱۱ نفر یا ۶۵ درصد پایین آمدن قیمت طلا و ۲ نفر یا ۱۲ درصد افزایش قیمت این فلز ارزشمند را پیش‌بینی نمودند در شرایطی که ۴ نفر یا ۲۴ درصد نسبت به روند قیمت طلا در هفته جاری اظهار نظری نکردند.

در این میان، از ۶۶۳ سرمایه‌ گذاری که در نظرسنجی آنلاین کیتکونیوز حضور به عمل آوردند، ۳۱۴ نفر یا ۴۷ درصد نسبت به بالا رفتن قیمت‌ ها در هفته جاری بدبین بودند و در مقابل، ۲۷۰ نفر یا ۴۱ درصد افزایش قیمت‌ ها را پیش‌بینی نمودند و ۷۹ نفر یا ۱۲ درصد نیز اظهار نظری نکردند.

برای هفته پیش، ۶۷ درصد از کارشناسان وال استریت و ۵۰ درصد از سرمایه گذاران نسبت به روند قیمت طلا خوش‌بین بودند. هر اونس طلا به منظور تحویل در آوریل در معاملات روز جمعه بازار ایالت متحده با ۲.۳۰ دلار یا ۰.۲ درصد افزایش، در ۱۳۲۴ دلار بسته شد و برای کل هفته ۶۰ سنت یا تقریباً ۰.۰۵ درصد رشد قیمت نشان داد.


Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام