برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

درآمدزایی موفق 180 هزار خانواده ایرانی از تلگرام

اخبار مدیراناقتصاد کلاندرآمدزایی موفق 180 هزار خانواده ایرانی از تلگرام

دوره دیجیتال مارکتینگ

درآمدزایی موفق 180 هزار خانواده ایرانی از تلگرام

بالغ بر ١٨٠‌هزار خانواده ایرانی از تلگرام درآمدزایی مستقیم با گردش مالی چند ١٠‌میلیارد تومانی دارند. این آماری است که سعید مهدیون فرمانده بسیج وزارت ارتباطات گزارش داده است و تصریح کرد: باید به اپلیکیشن‌ های داخلی قدرت ببخشیم.

این در شرایطی است که افشین کلاهی، نایب‌ رئیس نخست کمیسیون کسب‌ و کارهای نوین و دانش‌ بنیان اتاق ایران پیش از این اظهار داشته بود که بین ١٠ تا ١٥‌ هزار کسب‌ و کار اکنون در ایران به صورت کاملا مجازی مدیریت می گردند.

درآمدزایی موفق 180هزار خانواده ایرانی از تلگرام

اما داستان چیست؟ کلاهی بر این باور است: ١٠ تا ١٥‌هزار کسب‌ و کار تلگرامی قادر است به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای ١٨٠‌هزار خانواده ایجاد شغل نماید و رقم اعلام‌ شده دور از ذهن نمی باشد.

آخرین آمار مرکز رسانه‌ های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز اعلام گردیده که بیانگر آن است که ٩‌هزار کسب‌ و کار خرد اینترنتی در کشور مشغول به فعالیت هستند.

به نقل از سیدمرتضی موسویان، رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌ های دیجیتال وزارت ارشاد در آمار رسمی این سازمان ۱۹‌هزار کانال را ثبت کرده که از این تعداد ٩‌ هزار کانال مرتبط با فروش کالا یا خدمات بوده‌اند.

البته نباید از یاد برد که تفکیک این موضوع که چند دسته از این کانال‌ ها صرفا فروش کالا بوده‌اند، ممکن نیست؛ زیرا که ارایه این آمار بر اساس خوداظهاری افراد بوده است و تعداد زیادی از کانال‌ ها هنوز خود را به صورت رسمی در سامانه ثبت نکرده‌اند.

شایان ذکر است که اگر قبول کنیم ١٨٠‌هزار خانواده ایرانی از راه تلگرام زندگی خود را سپری می کنند، با توجه به وجود بیش از ٢٤‌میلیون خانوار، ٠,٧٥‌درصد خانواده‌های ایرانی از تلگرام ارتزاق می‌کنند که این رقم با توسعه بستر فضای مجازی در کشور و با توجه به پایین بودن هزینه ایجاد مدل شغل‌ های IT می‌تواند به سرعت توسعه پیدا کند.

درآمدزایی موفق 180هزار خانواده ایرانی از تلگرام

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام