مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانمجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت‌ ها بوسیله انتقال مازاد تجدید ارزیابی را مشخص نمود. به دنبال بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال آینده نمایندگان مجلس بند الحاقی سه(3) تبصره ده(10) این لایحه را با 154 رأی موافق، 29 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 219 نماینده حاضر به تصویب رساندند.

بر اساس این بند الحاقی، انتقال مازاد تجدید ارزیابی شرکت ها، موضوع ماده (149) اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم مصوب سال 94/4/31 به حساب افزایش سرمایه با رعایت شروط زیر بلامانع می باشد و مشمول مالیات بر نرخ صفر می گردد.

بر اساس جزء 1 این بند الحاقی، شرکت‌ های ذکر شده می بایست با توجه به صورت‌ های مالی عملکرد سال جاری مشمول ماده 141 قانون تجارت شده باشند.

جزء دو این بند الحاقی نیز اعلام می کند که شرکت‌ های ذکر شده باید با این تجدید ارزیابی از شمول ماده 141 قانون تجارت خارج گردند.

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام