برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری دوشنبه 26 آذر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

اخبار مدیراناقتصاد کلانمجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

دوره دیجیتال مارکتینگ

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت‌ ها بوسیله انتقال مازاد تجدید ارزیابی را مشخص نمود. به دنبال بررسی جزئیات بخش درآمدی لایحه بودجه سال آینده نمایندگان مجلس بند الحاقی سه(3) تبصره ده(10) این لایحه را با 154 رأی موافق، 29 رأی مخالف و 7 رأی ممتنع از مجموع 219 نماینده حاضر به تصویب رساندند.

بر اساس این بند الحاقی، انتقال مازاد تجدید ارزیابی شرکت ها، موضوع ماده (149) اصلاحیه قانون مالیات های مستقیم مصوب سال 94/4/31 به حساب افزایش سرمایه با رعایت شروط زیر بلامانع می باشد و مشمول مالیات بر نرخ صفر می گردد.

بر اساس جزء 1 این بند الحاقی، شرکت‌ های ذکر شده می بایست با توجه به صورت‌ های مالی عملکرد سال جاری مشمول ماده 141 قانون تجارت شده باشند.

جزء دو این بند الحاقی نیز اعلام می کند که شرکت‌ های ذکر شده باید با این تجدید ارزیابی از شمول ماده 141 قانون تجارت خارج گردند.

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

مجلس شرایط افزایش سرمایه شرکت ها را مشخص کرد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام