شکایت آی بی ام از مدیرش به اتهام پیوستن به مایکروسافت!

اخبار مدیراناقتصاد کلانشکایت آی بی ام از مدیرش به اتهام پیوستن به مایکروسافت!

دوره دیجیتال مارکتینگ

شکایت آی بی ام از مدیرش به اتهام پیوستن به مایکروسافت!

آی بی ام از مدیر سابق خود یعنی لیندسی مک انتایر به اتهام پیوستن به مایکروسافت شکایت کرد، وی به تازگی با یک قرارداد یک ساله، به عنوان مدیر اداره منابع انسانی و تنوع نژادی مایکروسافت آغاز بکار کرده بود اما آی بی ام از این کار وی عصبانی شده و از او نزد دادگاه آمریکا شکایت کرد.

شکایت آی بی ام از مدیرش به اتهام پیوستن به مایکروسافت!در دادخواست ارائه شده به دادگاه فدرال نیویورک ذکر شده است که مک انتایر وعده داده بوده که اطلاعات مهم و محرمانه در خصوص استراتژی‌ های تنوع نژادی، روش‌ های استخدام و نوآوری در بخش منابع انسانی در آی بی ام (IBM) را به دیگران ندهد و با استعفا از این شرکت و ملحق شدن به مایکروسافت، عملا تعهدات خود را نقض کرده است.

نه مایکروسافت و نه مک انتایر، هیچ کدام اظهار نظری رسمی در این خصوص نکرده اما بلومبرگ گزارش داد قاضی «وینسنت بریچتی» به طور موقت مانع از رفتن مدیر سابق آی بی ام به مایکروسافت شده است.

این شرکت آمریکایی، تلویحا مک انتایر (قائم مقام منابع انسانی و رئیس اداره منابع انسانی و تنوع نژادی) را متهم کرده است که این شخص ممکن است با افشای عمدی یا سهوی اطلاعات محرمانه، شرکت آی بی ام را در معرض خطر قرار دهد.

اما کارشناسان حقوقی در این باره اظهار داشته اند که اطلاعات این مجموعه به درد مایکروسافت نمی‌خورد و اصولا این نوع اطلاعات در مایکروسافت کاربردی ندارد.

شکایت آی بی ام از مدیرش به اتهام پیوستن به مایکروسافت!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام