ممنوعیت فعالیت برای 18 شرکت هواپیمایی در ایران

اخبار مدیراناقتصاد کلانممنوعیت فعالیت برای 18 شرکت هواپیمایی در ایران

دوره دیجیتال مارکتینگ

ممنوعیت فعالیت برای 18 شرکت هواپیمایی در ایران

به نقل از خبرگزاری مهر، رئیس کمیسیون عمران مجلس، با تاکید بر ضرورت برخورد با شرکت های هواپیمایی و ایرلاین های متخلف در ایران، اظهار داشت: ترجمه آزادسازی نرخ بلیت اجحاف به مردم نیست.

محمدرضا رضایی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر تعلیق و لغو فعالیت ۱۷ شرکت هواپیمایی به دنبال مشاهده و بررسی تخلفات صورت گرفته، اظهار داشت: روند نظارت بر شرکت های هواپیمایی و ایرلاین ها به منظور جلوگیری از اجحاف در حق مردم می بایست به صورت پایدار و مستمر باشد.

وی با اشاره به اینکه همزمان با آغاز تعطیلات نوروز بازار خرید و فروش بلیت داغ می شود، اظهار داشت: نظارت دائم بر نحوه عملکرد ایرلاین ها از نارضایتی مردم می کاهد.

رضایی همچنین با تاکید بر اینکه متناسب نبودن عرضه و تقاضا عاملی برای سوء استفاده تعدادی از شرکت های هواپیمایی است، تاکید کرد: با کمبودهایی در که کمپانی های هواپیمایی مشاهده می گردد انتظار می رود قیمت ها به نحو مطلوبی به مردم ارایه شود.

وی با اشاره به اینکه در سال های اخیر مطالبه برای استفاده از ناوگان هوایی افزایش داشته است، تاکید کرد: رشد تقاضا نباید منجر به جولان دلالان در بازار فروش بلیت گردد.

رضایی با تاکید بر اینکه سازمان هواپیمایی ایران باید علاوه بر برخورد با تخلفات شرکت های هواپیمایی گزارش آن را نیز به مجلس ارائه دهد، اظهار داشت: متاسفانه در این گیر و دار برخی اخبار مبنی بر فروش بلیت های تقلبی نیز به گوش می رسد. هر شرکت هواپیمایی که با فروش بلیت تقلبی مردم را دچار مشکل نماید باید بداند سرنوشت اقداماتش پلمب واحد کسب و کار او می باشد. از سازمان هواپیمایی خواهان نظارت هر چه بیشتری بر بازار فروش بلیت هواپیما در روزهای منتهی به سال هستیم.

ممنوعیت فعالیت برای 18 شرکت هواپیمایی در ایران

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام