برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

آمریکا، بهترین مقصد سرمایه گذاری در سال 2018

اخبار مدیراناقتصاد کلانآمریکا، بهترین مقصد سرمایه گذاری در سال 2018

دوره دیجیتال مارکتینگ

آمریکا، بهترین مقصد سرمایه گذاری در سال 2018

با توجه به نظرسنجی انجام گرفته توسط موسسه «PWC» از ۱۲۹۳ مدیرعامل کمپانی های قدرتمند در ۸۵ کشور مختلف جهان، کشور آمریکا عنوان جذاب‌ ترین مقصد سرمایه‌ گذاری را به خود اختصاص داد.

موسسه مذکور این نظرسنجی را در مدت زمانی ماه اوت تا نوامبر ۲۰۱۷ انجام داده است. به گزارش این موسسه، با وجود نااطمینانی‌ های سیاسی، سوء رفتارهای کمپانی ها و نابودی بالقوه کسب و کار به علت توسعه هوش مصنوعی، خوشبینی از رشد جهانی در بین مدیران شرکت‌ ها، در بالاترین سطح خود قرار دارد.

آمریکا، بهترین مقصد سرمایه گذاری در سال 2018

به نقل از ایسنا ، برای اولین بار از انتشار گزارش‌ های سالیانه این موسسه در سال ۲۰۱۲، بیشتر مدیران بر این باورند که رشد جهانی ارتقا خواهد داشت. ۵۷ درصد مدیران بر این باورند اوضاع بهتر خواهد شد و ۳۶ درصد اظهار داشتند که اوضاع چندان تغییری نخواهد کرد و فقط 5 درصد مدیران بر این باور بودند که اوضاع بدتر از سال پیش خواهد شد.

با توجه به نظرسنجی این موسس، آمریکا جذاب‌ ترین مقصد سرمایه‌ گذاری سال ۲۰۱۸ از دیدگاه مدیران کمپانی های جهان معرفی شده است و بعد از آن به ترتیب کشورهای چین، آلمان، انگلیس، هند، ژاپن، فرانسه، برزیل، کانادا، روسیه، استرالیا و کره جنوبی به ترتیب در جایگاه های دوم تا دوازدهم قرار دارند. از خاورمیانه کشور امارات جذاب‌ ترین مقصد سرمایه‌ گذاری معرفی شده است، این کشور در جایگاه پانزدهم قرار دارد. به نقل از این گزارش جذابیت آمریکا برای سرمایه‌گذاری نسبت به چین، بیشتر از سال پیش شده است.

علاوه بر این از دید مدیران، قانون‌ گذاری افراطی به عنوان بزرگ‌ ترین خطر پیش روی رشد اقتصادی جهان معرفی شده است و تروریسم، نااطمینانی‌ های سیاسی، تهدیدات سایبری، نبود مهارت‌ های کلیدی، سرعت تغییرات تکنولوژی، افزایش بار مالیاتی و پوپولیسم، در رده‌ های بعدی قرار دارند.

علاوه بر این 63 درصد مدیران اظهار داشته اند که جهانی‌ سازی سبب امکان اتصالات بین‌المللی می گردد و ۵۸ درصد نیز آن را برای آسان سازی انتقال سرمایه، انسان ها، کالاها و اطلاعات مفید تلقی می کنند.

آمریکا، بهترین مقصد سرمایه گذاری در سال 2018

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام