برای شرکت رایگان در وبینار ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران روی لینک زیر کلیک کنید

زمان برگزاری پنجشنبه 10 مهر ماه : اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «ثروت آفرینی در شرایط جدید اقتصاد ایران»فرصت

کسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!

اخبار مدیراناقتصاد کلانکسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!

دوره دیجیتال مارکتینگ

کسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!

کسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!برای یک شخص حرفه ای که عاشق کسب و کارش است، حتی زمان نهار نیز می تواند یک برگ برنده دیگر برایش باشد. حال جالب است بدانید که زنی به نام ویلت لی در سنگاپور کسب و کاری راه انداخته است که به ذهن هیچ صاحب رستورانی نرسیده است، او برای صاحبان کسب و کارهای مختلف قرار ناهار در زمان مشخص تنظیم می کند!

ویولت لی رییس گروه فروشگاه های «قرار نهار» به CNN Money می گوید:« من به صورت کاملاً غریزی و برای پیدا کردن عشق، به مردم کمک می کنم  و می دانم که در این موضوع می توانم به افراد زیادی کمک کنم.»

چهارده سال پیش او با یک گروه کوچک کار خود را شروع کرد و در حال حاضر 3 هزار شعبه دارد که خدمات «قرار نهار» ارایه می نمایند. شعبی که در 6 شهر آسیایی 1.4 میلیون کاربر فعال دارد.
سرویس «قرارنهار» این گروه، با هر مشتری پس از گفت و گوی رودررو هماهنگ شده است. حالا این برند، پرچمدار عظیم ترین تولیدکننده نهار شده و به سودآوری خوبی هم رسیده است و در گروههای اجتماعی نیز بسیار مورد محبوبیت واقع شده است.

«اسینک» یک اپلیکیشن دوست داشتنی است که افزون بر وب سایت، مشاوران حرفه ای نیز دارد که اپ را مدیریت می کنند. مشخصات کاربران را به روز رسانی می نمایند و تاریخ های قرار نهار را برای مشتریان را مدیریت می کند.

سال پیش این اپلیکیشن، برنامه ای جدید معرفی کرد که از تکنولوژی بلاک چین در آن بهره برده شده است.حالا آنها امیدوار هستند که این سرویس را بتوانند در سطح جهانی در سال جاری راه اندازی نمایند.

بد نیست بدانید که این سرویس در حال حاضر در سنگاپور، هنگ هنگ، کوالالامپور، بانکوک، جاکارتا و پنانگ مشغول به فعالیت است.

لی و همسرش این شرکت را با کمک یکدیگر راه اندازی کردند.

در سال 2016، این کمپانی سرمایه گذاری مشترکی با یک شرکت ژاپنی انجام داد که آن شرکت نیز خدمات دوستیابی در ژاپن را ارائه می داد.

با وجود موفقیت های بدست آمده در این مجموعه، لی  معتقد است که او هنوز یک کارآفرین نیست و می خواست که شغلی قاعده مندتری داشت، زیرا او با قرار نهار به آنچه خواسته نرسیده است.

او معتقد است: «دوستیابی و روابط آسان نیست؛ این موضوع به شدت به احساسات افراد بستگی دارد. ما دائما در حال معامله احساساتمان هستیم.»

با این وجود او فکر می کند که شغلی که او دارد می تواند باعث ایجاد یک اتفاق بزرگ در زندگی آدم ها گردد. او معتقد است:«من در پیدا کردن شادی مادام العمر به آدم ها کمک خواهم کرد.»

کسب و کاری پولساز از طریق تنظیم قرار ناهار!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام