برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

آیا سهمیه بندی بنزین در ماه، به حقیقت می پیوندد؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانآیا سهمیه بندی بنزین در ماه، به حقیقت می پیوندد؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

آیا سهمیه بندی بنزین در ماه، به حقیقت می پیوندد؟

احمد صفری، عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: اینکه دولت را مکلف کنیم که برای اعضای هر خانوار به میزان ۲۰ لیتر در ماه، سهمیه بندی بنزین انجام دهد و این سهمیه به کلیه سرپرست‌ های خانواده ها فارغ از اینکه وسیله نقلیه داشته باشد یا خیر، امری کارشناسی شده نمی باشد.

وی در خصوص پیشنهاد جدید مرکز پژوهش‌ های مجلس مبنی بر احیای دوباره سهمیه بندی بنزین با اختصاص سهمیه به هر خانواده اعلام کرد: این پیشنهاد کار‌شناسی شده نمی باشد و نمایندگان مجلس باید بیشتر روی آن بررسی و مطالعه داشته باشند.

صفری همچنین اظهار داشت: کمیسیون انرژی پیش از این با افزایش بهای بنزین اعتراض کرده و اعلام کرده که به صلاح مردم و نظام نیست و در خصوص با این پیشنهاد نیز قطعا نظر مثبتی نخواهد داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: در جلسه روز ۸ بهمن ماه موضوع حتما مورد مطالعه قرار خواهد گرفت و پیگیر این مسئله هستیم.

صفری در نهایت تصریح کرد: اینکه دولت را مکلف کنیم نسبت به تعیین سهمیه برای افراد هر خانواده به میزان ۲۰ لیتر در ماه اقدام نماید و این سهمیه به تمامی سرپرست‌ های خانوار فارغ از اینکه خودرو داشته باشد یا نداشته باشد، ارائه شود، امری کارشناسی شده نمی باشد.

آیا سهمیه بندی بنزین در ماه، به حقیقت می پیوندد؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام