آیا سهمیه بندی بنزین در ماه، به حقیقت می پیوندد؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانآیا سهمیه بندی بنزین در ماه، به حقیقت می پیوندد؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

آیا سهمیه بندی بنزین در ماه، به حقیقت می پیوندد؟

احمد صفری، عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: اینکه دولت را مکلف کنیم که برای اعضای هر خانوار به میزان ۲۰ لیتر در ماه، سهمیه بندی بنزین انجام دهد و این سهمیه به کلیه سرپرست‌ های خانواده ها فارغ از اینکه وسیله نقلیه داشته باشد یا خیر، امری کارشناسی شده نمی باشد.

وی در خصوص پیشنهاد جدید مرکز پژوهش‌ های مجلس مبنی بر احیای دوباره سهمیه بندی بنزین با اختصاص سهمیه به هر خانواده اعلام کرد: این پیشنهاد کار‌شناسی شده نمی باشد و نمایندگان مجلس باید بیشتر روی آن بررسی و مطالعه داشته باشند.

صفری همچنین اظهار داشت: کمیسیون انرژی پیش از این با افزایش بهای بنزین اعتراض کرده و اعلام کرده که به صلاح مردم و نظام نیست و در خصوص با این پیشنهاد نیز قطعا نظر مثبتی نخواهد داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: در جلسه روز ۸ بهمن ماه موضوع حتما مورد مطالعه قرار خواهد گرفت و پیگیر این مسئله هستیم.

صفری در نهایت تصریح کرد: اینکه دولت را مکلف کنیم نسبت به تعیین سهمیه برای افراد هر خانواده به میزان ۲۰ لیتر در ماه اقدام نماید و این سهمیه به تمامی سرپرست‌ های خانوار فارغ از اینکه خودرو داشته باشد یا نداشته باشد، ارائه شود، امری کارشناسی شده نمی باشد.

آیا سهمیه بندی بنزین در ماه، به حقیقت می پیوندد؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام