منابع انسانی

قیمت نفت ایران در سال 2017 چقدر افزایش داشت؟!

اخبار مدیراناقتصاد کلانقیمت نفت ایران در سال 2017 چقدر افزایش داشت؟!

دوره دیجیتال مارکتینگ

قیمت نفت ایران در سال 2017 چقدر افزایش داشت؟!

با توجه به گزارش اخیر سازمان اوپک، هر بشکه نفت کشور در سال 2017 میلادی به طور میانگین 51 دلار و 71 سنت معامله گردید که با ثبت افزایش 2.7 درصدی نسبت به سال 2016 بیشترین افزایش نرخ سالیانه را در میان نفت های جهان را رقم زده است.

قیمت نفت ایران در سال 2017 چقدر افزایش داشت؟!

با توجه به گزارش ماه ژانویه (دی - بهمن) اوپک، تولید نفت ایران در آذر-دی سال گذشته با 13 هزار و 200 بشکه در روز افزایش نسبت به ماه پیش از آن به 3 میلیون و 829 هزار بشکه در روز رسید، نفت سنگین کشور نیز سال 2017 در قیاس با دیگر نفت ها بیشترین افزایش قیمت را به ثبت رساند.

بر اساس این گزارش، قیمت نفت کشور در حالی در سال 2017 میلادی به 2.7 درصد صعود کرد که میانگین افزایش قیمت سبد نفت اوپک در سال گذشته میلادی معادل 2.2 درصد، نفت برنت 2.4 درصد و نفت غرب تگزاس 2.2 درصد بود.

با توجه به گزارش ذکر شده، تولید نفت ایران در سال 2017 به سه میلیون و 811 هزار بشکه در روز رسید که در قیاس با سال پیش از آن معادل 8.4 درصد رشد کرده است.

قیمت نفت ایران در سال 2017 چقدر افزایش داشت؟!

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

آپارات یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام