برای شرکت رایگان در همایش راهکارهای مهاجرت و تحصیل در کانادا، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 9 اسفند: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش همه چیز درباره تحصیل و زندگی در کانادا»فرصت

تعطیلات رسمی سال آینده، چند روز است؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانتعطیلات رسمی سال آینده، چند روز است؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

تعطیلات رسمی سال آینده، چند روز است؟

سال 1397، ۵۲ روز جمعه، ۲۵ تعطیل رسمی در طول هفته و ۵ روز بین‌التعطیلین خواهد داشت، بر همین اساس، ۷۷ روز در سال آینده قطعا تعطیل می باشد، اما ۵ مورد «بین‌التعطیلی» نیز وجود دارد که ممکن است به بیشتر شدن تعداد این روزهای تعطیل کمک کند.

به نقل از خبرآنلاین، آغاز و پایان سال آینده با میلاد امیرالمؤمنین (ع) مقارن شده است. سال قمری به‌ طور متوسط ۳۵۴ روز و سال شمسی، ۳۶۵ روز می باشد. همین اختلاف ۱۱ روزه طول سال شمسی و قمری است که باعث می‌شود ماه‌ های قمری روی تقویم شمسی جا به‌ جا گردند و در تعدادی از سال‌ های شمسی، یک مناسبت قمری 2 بار تکرار گردد.

با توجه به محاسبات کارشناسان مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، سال آینده هجری شمسی ساعت ۱۹:۴۵:۲۸ روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، مقارن با ۲ رجب المرجب ۱۴۳۹ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۸ میلادی تحویل خواهد شد.

در شرایطی که تعداد زیادی از کارشناسان نسبت به تعداد بالای تعطیلی‌ های رسمی هشدار داده اند و کاهش آن‌ ها را به نفع پیشرفت و اقتصاد ایران تلقی می کنند، تجربه سال‌ های اخیر نشان داده است که روزهای ۱۷ خرداد و ۲۱ بهمن از پتانسیل بیشتری برای تعطیل شدن نسبت به دیگر نامزدهای بین‌التعطیلی برخوردار می باشد، لذا دور از ذهن نیست که با اعلام تعطیلی این روزها، تعداد روزهای تعطیل سال آینده به ۷۹ برسد و سیل تحلیل‌ ها در خصوص ویژگی‌ های عجیب ارقام سال «۱۳۹۷» در شبکه‌های اجتماعی به راه بیفتاد!

تعطیلات رسمی سال آینده، چند روز است؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام