تعطیلات رسمی سال آینده، چند روز است؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانتعطیلات رسمی سال آینده، چند روز است؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

تعطیلات رسمی سال آینده، چند روز است؟

سال 1397، ۵۲ روز جمعه، ۲۵ تعطیل رسمی در طول هفته و ۵ روز بین‌التعطیلین خواهد داشت، بر همین اساس، ۷۷ روز در سال آینده قطعا تعطیل می باشد، اما ۵ مورد «بین‌التعطیلی» نیز وجود دارد که ممکن است به بیشتر شدن تعداد این روزهای تعطیل کمک کند.

به نقل از خبرآنلاین، آغاز و پایان سال آینده با میلاد امیرالمؤمنین (ع) مقارن شده است. سال قمری به‌ طور متوسط ۳۵۴ روز و سال شمسی، ۳۶۵ روز می باشد. همین اختلاف ۱۱ روزه طول سال شمسی و قمری است که باعث می‌شود ماه‌ های قمری روی تقویم شمسی جا به‌ جا گردند و در تعدادی از سال‌ های شمسی، یک مناسبت قمری 2 بار تکرار گردد.

با توجه به محاسبات کارشناسان مرکز تقویم مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، سال آینده هجری شمسی ساعت ۱۹:۴۵:۲۸ روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶، مقارن با ۲ رجب المرجب ۱۴۳۹ هجری قمری و ۲۰ مارس ۲۰۱۸ میلادی تحویل خواهد شد.

در شرایطی که تعداد زیادی از کارشناسان نسبت به تعداد بالای تعطیلی‌ های رسمی هشدار داده اند و کاهش آن‌ ها را به نفع پیشرفت و اقتصاد ایران تلقی می کنند، تجربه سال‌ های اخیر نشان داده است که روزهای ۱۷ خرداد و ۲۱ بهمن از پتانسیل بیشتری برای تعطیل شدن نسبت به دیگر نامزدهای بین‌التعطیلی برخوردار می باشد، لذا دور از ذهن نیست که با اعلام تعطیلی این روزها، تعداد روزهای تعطیل سال آینده به ۷۹ برسد و سیل تحلیل‌ ها در خصوص ویژگی‌ های عجیب ارقام سال «۱۳۹۷» در شبکه‌های اجتماعی به راه بیفتاد!

تعطیلات رسمی سال آینده، چند روز است؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام