برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 بهمن: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

عیدی کارگران مشخص شد

اخبار مدیراناقتصاد کلانعیدی کارگران مشخص شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

عیدی کارگران مشخص شد

حداقل و حداکثر عیدی کارگران در سال 97 اعلام شد، بر این اساس حداقل عیدی کارگران ۱میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و حداکثر عیدی آنان ۲میلیون و ۷۸۰ هزار تومان اعلام گردید.یکی از قابل توجه ترین موارد برای کارمندان، کارگران و صاحبان کسب و کارها در پایان سال میزان پرداخت عیدی و سنوات می باشد، این موارد کاملا به میزان پایه حقوق وابسته است و پرداخت می گردد.

کلیه کارگاه‌ های مشمول قانون کار می بایست نسبت به پرداخت عیدی و سنوات به هر یک از کارگران خود اقدام کنند، که مبنای محاسبه آن یک سال کار معادل 60 روز آخرین مزد، بعنوان عیدی و پاداش می باشد، و مبلغ پرداختی از این لحاظ به هر یک از کارکنان نبایستی از معادل 90 روز حداقل مزد روزانه قانونی تجاوز نماید.

افزون بر این مبلغ پرداختی به کارکنانی که کمتر از 1 سال در کارگاه کار کرده‌اند باید به ماخذ 60 روز مزد و به نسبت ایام کارکرد در سال محاسبه شود، و مبلغ پرداختی از این بابت برای هر ماه نباید از یک دوازدهم سقف مشخص شده در فوق تجاوز کند.

بر اساس حقوق و  مزایای سال جاری، کارگران جزئیات حقوق و عیدی سال 97 کارگران طبق جدول ذیل می باشد. پایه عیدی کارگران 1 میلیون و 850 هزار تومان و حداکثر عیدی 2 میلیون و 780 هزار تومان برای سال 97 است.

عیدی کارگران مشخص شد

عیدی کارگران مشخص شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام