عیدی کارگران مشخص شد

اخبار مدیراناقتصاد کلانعیدی کارگران مشخص شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

عیدی کارگران مشخص شد

حداقل و حداکثر عیدی کارگران در سال 97 اعلام شد، بر این اساس حداقل عیدی کارگران ۱میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و حداکثر عیدی آنان ۲میلیون و ۷۸۰ هزار تومان اعلام گردید.یکی از قابل توجه ترین موارد برای کارمندان، کارگران و صاحبان کسب و کارها در پایان سال میزان پرداخت عیدی و سنوات می باشد، این موارد کاملا به میزان پایه حقوق وابسته است و پرداخت می گردد.

کلیه کارگاه‌ های مشمول قانون کار می بایست نسبت به پرداخت عیدی و سنوات به هر یک از کارگران خود اقدام کنند، که مبنای محاسبه آن یک سال کار معادل 60 روز آخرین مزد، بعنوان عیدی و پاداش می باشد، و مبلغ پرداختی از این لحاظ به هر یک از کارکنان نبایستی از معادل 90 روز حداقل مزد روزانه قانونی تجاوز نماید.

افزون بر این مبلغ پرداختی به کارکنانی که کمتر از 1 سال در کارگاه کار کرده‌اند باید به ماخذ 60 روز مزد و به نسبت ایام کارکرد در سال محاسبه شود، و مبلغ پرداختی از این بابت برای هر ماه نباید از یک دوازدهم سقف مشخص شده در فوق تجاوز کند.

بر اساس حقوق و  مزایای سال جاری، کارگران جزئیات حقوق و عیدی سال 97 کارگران طبق جدول ذیل می باشد. پایه عیدی کارگران 1 میلیون و 850 هزار تومان و حداکثر عیدی 2 میلیون و 780 هزار تومان برای سال 97 است.

عیدی کارگران مشخص شد

عیدی کارگران مشخص شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی وال استریت : پول هرگز نمی خوابد

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، فیلمهای مدیریتی جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را نیز در کنار داستان جذاب و سینمایی خود دارند. فیلم وال استریت یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Wall Street Money Never Sleeps به کارگردانی Oliver Stone در سال 2010 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم وال استریت خیلی عمیق وارد مسائل بورس آمریکا می شود که مشاهده آن حتمای می تواند ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام