عیدی کارگران مشخص شد

اخبار مدیراناقتصاد کلانعیدی کارگران مشخص شد

دوره دیجیتال مارکتینگ

عیدی کارگران مشخص شد

حداقل و حداکثر عیدی کارگران در سال 97 اعلام شد، بر این اساس حداقل عیدی کارگران ۱میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و حداکثر عیدی آنان ۲میلیون و ۷۸۰ هزار تومان اعلام گردید.یکی از قابل توجه ترین موارد برای کارمندان، کارگران و صاحبان کسب و کارها در پایان سال میزان پرداخت عیدی و سنوات می باشد، این موارد کاملا به میزان پایه حقوق وابسته است و پرداخت می گردد.

کلیه کارگاه‌ های مشمول قانون کار می بایست نسبت به پرداخت عیدی و سنوات به هر یک از کارگران خود اقدام کنند، که مبنای محاسبه آن یک سال کار معادل 60 روز آخرین مزد، بعنوان عیدی و پاداش می باشد، و مبلغ پرداختی از این لحاظ به هر یک از کارکنان نبایستی از معادل 90 روز حداقل مزد روزانه قانونی تجاوز نماید.

افزون بر این مبلغ پرداختی به کارکنانی که کمتر از 1 سال در کارگاه کار کرده‌اند باید به ماخذ 60 روز مزد و به نسبت ایام کارکرد در سال محاسبه شود، و مبلغ پرداختی از این بابت برای هر ماه نباید از یک دوازدهم سقف مشخص شده در فوق تجاوز کند.

بر اساس حقوق و  مزایای سال جاری، کارگران جزئیات حقوق و عیدی سال 97 کارگران طبق جدول ذیل می باشد. پایه عیدی کارگران 1 میلیون و 850 هزار تومان و حداکثر عیدی 2 میلیون و 780 هزار تومان برای سال 97 است.

عیدی کارگران مشخص شد

عیدی کارگران مشخص شد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام