برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

چگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانچگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

چگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

رئیس کمیسیون تخصصی املاک ایران اظهار داشت: پرداخت وام بانکی به ساختمان سازها یکی از راهکارهای اصلاح صنعتی سازی در ساخت و ساز ایران محسوب می شود.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسام عقبایی رئیس کمیسیون تخصصی املاک ایران، با اشاره به اینکه ورود دیگر  بانک‌ ها به حوزه پرداخت وام مسکن می تواند در رشد تعداد وام های گرفته شده توسط مردم، مؤثر باشد، اعلام کرد: در فاز نخست پرداخت این وام می توانیم به تعدیل شدن قیمت‌ ها در بازار مسکن نزدیک‌ تر گردیم.

چگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

عقبایی در ادامه تاکید کرد: در فاز دوم پرداخت وام باید به حوزه کیفیت، بیشتر کردن بازه زمانی بازپرداخت وام ها، پایین آوردن نرخ سود بانکی و بیشتر کردن میزان تسهیلات نزدیک‌ تر شویم.

رئیس کمیسیون تخصصی املاک کشوری با اشاره به اینکه شورای پول و اعتبار، بانک مرکزی و دولت باید در خصوص بیشتر شدن توان قدرت خرید مردم اقدامات لازم را انجام دهند، تاکید کرد: دولت باید در قدم های بعدی برای خانه‌ هایی که خارج از طرح دریافت وام می باشند اقدامات لازم را صورت دهد تا توازن در عرضه و  تقاضا بوجود آید.

عقبایی در نهایت اظهار داشت: صنعتی‌ سازی شکل گرفته به بدترین شیوه ممکن در ایران، با پرداخت وام به سازندگان  اصلاح می گردد.

چگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام