چگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

اخبار مدیراناقتصاد کلانچگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

دوره دیجیتال مارکتینگ

چگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

رئیس کمیسیون تخصصی املاک ایران اظهار داشت: پرداخت وام بانکی به ساختمان سازها یکی از راهکارهای اصلاح صنعتی سازی در ساخت و ساز ایران محسوب می شود.

به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسام عقبایی رئیس کمیسیون تخصصی املاک ایران، با اشاره به اینکه ورود دیگر  بانک‌ ها به حوزه پرداخت وام مسکن می تواند در رشد تعداد وام های گرفته شده توسط مردم، مؤثر باشد، اعلام کرد: در فاز نخست پرداخت این وام می توانیم به تعدیل شدن قیمت‌ ها در بازار مسکن نزدیک‌ تر گردیم.

چگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

عقبایی در ادامه تاکید کرد: در فاز دوم پرداخت وام باید به حوزه کیفیت، بیشتر کردن بازه زمانی بازپرداخت وام ها، پایین آوردن نرخ سود بانکی و بیشتر کردن میزان تسهیلات نزدیک‌ تر شویم.

رئیس کمیسیون تخصصی املاک کشوری با اشاره به اینکه شورای پول و اعتبار، بانک مرکزی و دولت باید در خصوص بیشتر شدن توان قدرت خرید مردم اقدامات لازم را انجام دهند، تاکید کرد: دولت باید در قدم های بعدی برای خانه‌ هایی که خارج از طرح دریافت وام می باشند اقدامات لازم را صورت دهد تا توازن در عرضه و  تقاضا بوجود آید.

عقبایی در نهایت اظهار داشت: صنعتی‌ سازی شکل گرفته به بدترین شیوه ممکن در ایران، با پرداخت وام به سازندگان  اصلاح می گردد.

چگونه بازار مسکن رونق می گیرد؟

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام