قیمت تخم مرغ پایین آمد

اخبار مدیراناقتصاد کلانقیمت تخم مرغ پایین آمد

دوره دیجیتال مارکتینگ

قیمت تخم مرغ پایین آمد

با توجه به گزارشات اعلام شده از سوی بانک مرکزی، بهای لبنیات ۱.۴ درصد، میوه‌های تازه ۲.۴ درصد، گوشت مرغ ۱.۱ درصد و روغن نباتی ۰.۳ درصد نسبت به هفته پیش، افزایش قیمت داشته است.


به گزارش بانک مرکزی گزارش هفتگی میانگین قیمت خرده‌ فروشی تعدادی از مواد خوراکی در پایتخت را در هفته منتهی به ۱۵ دی ماه منتشر گردید که بر اساس آن نرخ چهار گروه در قیاس با هفته پیش از آن افزایش و سه گروه با کاهش قیمت همراه بوده اند، افزون بر اینکه بهای لبنیات ۱.۴ درصد، میوه‌ های تازه ۲.۴ درصد، گوشت مرغ ۱.۱ درصد و روغن نباتی ۰.۳ درصد نسبت به هفته پیش از آن با افزایش همراه بوده است.

شایان ذکر است که تخم مرغ، ۱۴.۳ درصد، سبزی‌های تازه ۱.۸ درصد و گوشت قرمز ۰.۵ درصد کاهش قیمت همراه داشتند و بهای برنج، حبوب، قند و شکر و چای نیز در مدت زمان مشابه بدون تغییر و ثابت بوده است.

قیمت تخم مرغ پایین آمد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام