برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

قیمت تخم مرغ پایین آمد

اخبار مدیراناقتصاد کلانقیمت تخم مرغ پایین آمد

دوره دیجیتال مارکتینگ

قیمت تخم مرغ پایین آمد

با توجه به گزارشات اعلام شده از سوی بانک مرکزی، بهای لبنیات ۱.۴ درصد، میوه‌های تازه ۲.۴ درصد، گوشت مرغ ۱.۱ درصد و روغن نباتی ۰.۳ درصد نسبت به هفته پیش، افزایش قیمت داشته است.


به گزارش بانک مرکزی گزارش هفتگی میانگین قیمت خرده‌ فروشی تعدادی از مواد خوراکی در پایتخت را در هفته منتهی به ۱۵ دی ماه منتشر گردید که بر اساس آن نرخ چهار گروه در قیاس با هفته پیش از آن افزایش و سه گروه با کاهش قیمت همراه بوده اند، افزون بر اینکه بهای لبنیات ۱.۴ درصد، میوه‌ های تازه ۲.۴ درصد، گوشت مرغ ۱.۱ درصد و روغن نباتی ۰.۳ درصد نسبت به هفته پیش از آن با افزایش همراه بوده است.

شایان ذکر است که تخم مرغ، ۱۴.۳ درصد، سبزی‌های تازه ۱.۸ درصد و گوشت قرمز ۰.۵ درصد کاهش قیمت همراه داشتند و بهای برنج، حبوب، قند و شکر و چای نیز در مدت زمان مشابه بدون تغییر و ثابت بوده است.

قیمت تخم مرغ پایین آمد

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

همه چیز را درباره ارز دیجیتال تلگرام بدانید

تلگرام، پیام رسانی متفاوت برای ایرانی هاست، پیام رسانی که میلیون ها کاربر ایرانی دارد. مدتی است که مدیران تلگرام از برنامۀ آنها برای ورود به بلاک چین و ارزهای دیجیتال خبر داده اند. اتفاقی که می تواند برای ایرانی ها بسیار مهم باشد. اما دربارۀ ارز دیجیتال تلگرام که نامش را گرام گذاشته اند، بیشتر بدانید. اینجا کلیک کنید.

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام