برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری چهارشنبه 4 بهمن: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد خیلی محدود، در «همایش ثروتمندان جدید ایران» در دانشگاه صنعتی شریففرصت

رکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

اخبار مدیراناقتصاد کلانرکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

خودروساز ژاپنی سوزوکی اظهار داشته است که در سال ۲۰۱۷ توانسته رکورد تازه‌ ای را در حوزه فروش محصولاتش در انگلستان به ثبت برساند.

رکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

به نقل از اتوموتیو ورلد، در سال ۲۰۱۷ فروش محصولات سوزوکی در قیاس با سال گذشته در مجموع ۶ درصد افزایش داشته است. سوزوکی در سراسر دنیا به‌عنوان سازنده خودروهای کوچک شناخته شده است و در سال ۲۰۱۷ موفق شد با ارائه مدل‌ های موفقی همچون شاسی‌ بلند فشرده ایگنیس توجه بازار انگلستان را به خود جذب نماید. آمار فروش خودروهای ایگنیس، سلریو و سوئیفت فراتر از پیش‌بینی‌ ها است و مدل شاسی‌بلند ویتارا پس از گذشت بیش از ۲ سال از عرضه اولیه‌ اش در بازار انگلستان هنوز هم بسیار محبوب است.

شایان ذکر است که یکی از عمده‌ترین مزایای این خودروهای ژاپنی هزینه نگهداری پایین آنها است. بهینه‌ سازی مصرف سوخت در خودروهای سوزوکی سبب شده است در آزمایش‌ های آلایندگی نیز نتیجه قابل‌ قبولی داشته باشد. مدل اسپرت سوئیفت نیز در ماه ژوئن 2018 وارد بازار انگلستان خواهد شد.

رکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام