برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

رکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

اخبار مدیراناقتصاد کلانرکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

دوره دیجیتال مارکتینگ

رکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

خودروساز ژاپنی سوزوکی اظهار داشته است که در سال ۲۰۱۷ توانسته رکورد تازه‌ ای را در حوزه فروش محصولاتش در انگلستان به ثبت برساند.

رکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

به نقل از اتوموتیو ورلد، در سال ۲۰۱۷ فروش محصولات سوزوکی در قیاس با سال گذشته در مجموع ۶ درصد افزایش داشته است. سوزوکی در سراسر دنیا به‌عنوان سازنده خودروهای کوچک شناخته شده است و در سال ۲۰۱۷ موفق شد با ارائه مدل‌ های موفقی همچون شاسی‌ بلند فشرده ایگنیس توجه بازار انگلستان را به خود جذب نماید. آمار فروش خودروهای ایگنیس، سلریو و سوئیفت فراتر از پیش‌بینی‌ ها است و مدل شاسی‌بلند ویتارا پس از گذشت بیش از ۲ سال از عرضه اولیه‌ اش در بازار انگلستان هنوز هم بسیار محبوب است.

شایان ذکر است که یکی از عمده‌ترین مزایای این خودروهای ژاپنی هزینه نگهداری پایین آنها است. بهینه‌ سازی مصرف سوخت در خودروهای سوزوکی سبب شده است در آزمایش‌ های آلایندگی نیز نتیجه قابل‌ قبولی داشته باشد. مدل اسپرت سوئیفت نیز در ماه ژوئن 2018 وارد بازار انگلستان خواهد شد.

رکوردشکنی سوزوکی ژاپن در انگلستان

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام