جریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

اخبار مدیراناقتصاد کلانجریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

دوره دیجیتال مارکتینگ

جریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

طبق اعلام سازمان تنظیم کننده ارز آمریکا، «سیتی بانک آمریکا» به علت عدم توجه به هشدارهای این سازمان به منظور اصلاح قوانین ضد پولشویی، ۷۰ میلیون دلار جریمه گردید.

جریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

به نقل از رویترز، رگولاتور بانکی آمریکا اظهار داشت که «سیتی بانک» به علت عدم رسیدگی به نقائص در سیاست های ضد پولشویی خود به ۷۰ میلیون دلار جریمه متهم گردید.

بر همین اساس، اداره تنظیم کننده ارز ایالت متحده اظهار داشت که «سیتی بانک» را در اواخر ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی جریمه گردید، اما خبر آن به تازگی منتشر کرده است. افزون بر این رگولاتور بانکی ایالت متحده اظهار داشت که دلیل این مجازات مدنی به علت عدم توجه «سیتی بانک» به هشدارهای اداره تنظیم کننده ارز در خصوص نگرانی های آن در ارتباط با سیاست های ضد پولشویی «سیتی بانک» می باشد.

هرچند که سخنگوی «سیتی بانک» تاکید کرد: از جمله سیاست های این بانک رعایت تمام قوانین فدرال می باشد که پولشویی را هدف گذاری نموده است و «سیتی بانک» متعهد به در پیش گرفتن تمام اقدامات لازم و مقتضی برای چاره اندیشی درباره نگرانی های عنوان شده از طرف اداره تنظیم کننده ارز آمریکاست.

جریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

تاثیر سیگار بر برند شخصی مهران مدیری

چندی پیش، مهران مدیری در یک نشست خبری و روبروی دوربین ده ها خبرنگار، اقدام به روشن کردن و کشیدن سیگار کرد ! این اتفاق باعث شد نام مهران مدیری بیش از پیش بر سر زبان ها بیفتند، چه تاثیری بر برند شخصی مهران مدیری داشته یا خواهد داشت؟ متن کامل مقاله تاثیر سیگار بر برند شخصی مدیری را بخوانید

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام