برای شرکت رایگان در همایش انجمن فارغ التحصیلان دانشگاه شریف، روی لینک زیر کلیک و نام خود را در فرم وارد فرمایید.

زمان برگزاری یک‌شنبه 29 مهر: اطلاعات بیشتر : 02122968244 و 09039119939

فرصتثبت نام رایگان به تعداد محدود، در «راهکارهای ایجاد استارتاپ های ثروت آفرین در شرایط اقتصادی جدید»فرصت

جریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

اخبار مدیراناقتصاد کلانجریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

دوره دیجیتال مارکتینگ

جریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

طبق اعلام سازمان تنظیم کننده ارز آمریکا، «سیتی بانک آمریکا» به علت عدم توجه به هشدارهای این سازمان به منظور اصلاح قوانین ضد پولشویی، ۷۰ میلیون دلار جریمه گردید.

جریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

به نقل از رویترز، رگولاتور بانکی آمریکا اظهار داشت که «سیتی بانک» به علت عدم رسیدگی به نقائص در سیاست های ضد پولشویی خود به ۷۰ میلیون دلار جریمه متهم گردید.

بر همین اساس، اداره تنظیم کننده ارز ایالت متحده اظهار داشت که «سیتی بانک» را در اواخر ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی جریمه گردید، اما خبر آن به تازگی منتشر کرده است. افزون بر این رگولاتور بانکی ایالت متحده اظهار داشت که دلیل این مجازات مدنی به علت عدم توجه «سیتی بانک» به هشدارهای اداره تنظیم کننده ارز در خصوص نگرانی های آن در ارتباط با سیاست های ضد پولشویی «سیتی بانک» می باشد.

هرچند که سخنگوی «سیتی بانک» تاکید کرد: از جمله سیاست های این بانک رعایت تمام قوانین فدرال می باشد که پولشویی را هدف گذاری نموده است و «سیتی بانک» متعهد به در پیش گرفتن تمام اقدامات لازم و مقتضی برای چاره اندیشی درباره نگرانی های عنوان شده از طرف اداره تنظیم کننده ارز آمریکاست.

جریمه 70 میلیون دلاری برای سیتی بانک آمریکا

Submit to Facebook Submit to Google Bookmarks Submit to Twitter Submit to LinkedIn این مطلب را در کلوب داغ کن

مطلب ویژه

دانلود فیلم مدیریتی دفتر کار یا Office Space

ما فیلم های مدیریتی را به صورت رایگان برای دانلود در اختیار شما می گذاریم، اینها فیلمهایی هستند که می توانند جنبۀ آموزش و انتقال مفاهیم مدیریتی را داشته باشند. فیلم دفتر کار یکی از این فیلم هاست، فیلم سینمایی Office Space به کارگردانی Mike Judge در سال 1999 و در آمریکا ساخته شده است. فیلم Office Space در فضایی هجو گونه زندگی روزمره و کاری مردم آمریکا در اواخر دهه 90 میلادی ... متن کامل مقاله را بخوانید

آگهی

کلیه حقوق این پورتال متعلق به پایگاه اطلاع رسانی صنعت است و استفاده از مطالب آن بدون اطلاع مدیران و هماهنگی با آنها ممنوع است

گوگل پلاس یوتیوب توییتر فیسبوک اینستاگرام